Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mostani nyolcadikosok! Hany...

Mostani nyolcadikosok! Hany pontos lett a felvetelitek?

Figyelt kérdés
Nekem 60, 36 a magyar, 24 a matek. :) sokkal nehezebb volt mint amiket megirtam probanak.
2013. febr. 4. 17:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Mivel én 8 oszt. gimibe járok nem írtam, de a tanáraink megíratták érdekesség kedvéért.


Nekem 82 pontos lett. 50 pontos matek, 32 pontos magyar. (Előtte nem készültünk semmit, csak úgy reggel bejött, és megíratta.)

2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Aztakuu első.. :OO

50 pontos matek.. le a kalappal.. :O

Amúgy én nem tudom.. őszintén nem is akarom.. de nem is számít..XD

2013. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
off: Köszi második!:)))
2013. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 slora ***** válasza:
100%

Elsőnek: 50 pontos matek? Tényleg le a kalappal előtted :)

Amúgy az én felvételim is 60 pontos lett.A matekot elszúrtam,de egy olyan 5 pontot még simán össze tudtam volna szedni csak nagyon-nagyon elizgultam,így lett 18 pontos.Hát nem túl jó,ez van.

A magyarom meg 42 pontos lett.Humán osztályt jelöltem meg elsőnek,látszik is,hogy nem vagyok matekzseni :)

Amúgy nem tudom,lehet,hogy a stressz miatt,de én is nehezebbnek éreztem ezt, mint amiket eddig itthon gyakoroltam.

2013. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

50 pontos matek? Ember vagy te? Nekem csak 40 (lenne az idei, már gimnazista vagyok), pedig általánosban röhögve tartoztam az évfolyam legjobbjai közé. Semmi figyelmetlenségi baki? Számomra ez felfoghatatlan.:D

Na, de hogy ne OFFoljak teljesen; az enyém annak idején 73 pontosra sikeredett (külön-külön meg nem tudnám határozni), kicsit alulteljesítettem magam.

2013. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a matek 44, a magyar pedig 42. Nagyon örülök, rosszabbra számítottam. :)

Egyébként a tavalyiak szerintem nehezebbek voltak.

2013. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

66

Magyar 37

Matek 29

2013. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok éve voltam nyolcadikos, de poénból megcsináltam a magyart, 36 pontos lett:D Kicsesztek velem a mondatelemzéses meg szófajmeghatározós feladatok. Pedig anno amikor 14 éves voltam, akármilyen összetett mondatot hibátlanra elemztem, szófajdogák is mindig nagyon jól sikerültek:D

Az elméleti tudásom igencsak megkopott, ma már csak szimplán helyesen írok, de arra már nem mindig emlékszem, hogy éppen milyen szabályt alkalmazok:)

2013. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

matek: 16pont

magyar:35pont

nagyon ráizgultam a magyarnál nem vagyok valami jó a mondatelemzésekbe, a matekon meg elment az időm a kávés feladattal..

2013. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Első: Matek 50 pont? :O Ha ez igaz, akkor le a kalappal!

Furcsa szerzet lehetsz. De én egyébként nem hiszem el. :D 45 perc alatt írtátok? É a tanárod javította? Mert az azért más...


Amúgy én kitűnő tanuló vagyok, a matek 35 pontos lett, a magyar meg 42. :) Nagyon-nagyon örültem neki, mert rosszabbnak éreztem.

A matekon bepánikoltam, mert tavaly óta folyton váltják egymást a tanárok (nagyon rossz magatartású a sulim, mindig "elkergetik" a tanárokat), így nem is tudtam rendesen mi az a függvény. Haha :D Úgyhogy annál a feladatnál már nagyon megijedtem (addig hibátlan volt). Eltököltem egy ideig, aztán rámentem a kávésra... Szeretem az olyan típusú feladatokat, de nagyon bepánikoltam, és azt sem tudtam, hogy kezdjek hozzá. :O Csináltam valamit, de aztán két szám összeszorzása gondot okozott (5x6=2, és ilyesmik jöttek ki). Nem fogott az agyam. Gyorsan megnéztem a másik kettő feladatot, de maradt vagy öt perc. Összecsaptam valamit és ez lett belőle. Haha. Amúgy szerintem nem érdemlem meg a matek ötöst. ;)) A mostani tanárom csak úgy adogatja mindenkinek az ötösöket.


A magyar szerintem jó lett. Persze, lettek sokkal-sokkal jobbak is, de én olyan 30 pontosra tippeltem, miután megírtam. A matekot meg húszra. :) 14/l

2013. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!