Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg gyerekes vagyok,...

Tényleg gyerekes vagyok, amiért 18 évesen rajzfilmeket nézek, képregényeket olvasok és szeretek játszani?

Figyelt kérdés

Főleg South Parkot, Family Guyt, Simpsons Familyt, Beavis and Buttheadet szoktam nézni az ilyen "felnőtt mesék" közül. De még szeretem a Chowdert, Adventure Time-ot, Kalandparkot, Spongya bobot, Amazing world of Gumballt, meg a kilencvenes évek meséit is szívesen megnézem újra (amik kisgyerek koromban is mentek a tévében. Pindúr pandúrok, Dexter laboratóriuma, Johnny Bravo, Ed Edd Eddy, stb.) Képregényeket is szívesen olvasok, bár nem vagyok fanatikus gyűjtő. De annyira hangulatosak.. Szeretek nintendozni, játszani telefonon, játszani gépen. Szeretem még mindig a Máriót, Pacmant meg Sonic X-et is, meg az ilyen kilencvenes évekbeli konzoljátékokat.


Az osztálytársaim szerint gyerekes vagyok és nem értik hogy köthetnek le még mindig ezek a dolgok. Tényleg nem kéne, hogy érdekeljenek az ilyenek az én koromban? 18L


2013. febr. 13. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem de ezek nem mesék nem mindet ismerem de amit ismerek az nem mese. Az a mese amit gyerek is nézhet na most melyik gyerek nézi Anyukával a South Parkot, semelyik.

Én 26. vagyok és amit ebből ismerek azt én is nézem.

2013. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a south park után oda irtam, hogy "felnőtt mese" :)
2013. febr. 13. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen mert a felnőtt mesék azok felnőtt mesék illetve azok is inkább a 20-25 év közöttiek számára hasznos.

A Simpson család az inkább a tiniknek lett készítve.

A spongyabob is inkább az ovisoknak meg a kis iskolásoknak való de rengeteg felnőttet ismerek akik szintén nézik, mert olyan baromira vicces. Bár én inkább csak a barátnőmmel nézem mert ős is imádja 18 évesen még mindig azt nézi. Én 22 évesen megnézek 1-2 mesefilmet pl madagascar, meg ami megy rajzfilm sorozat a madagascar pingvinei azt is néha nézem.

Most hogy szeretsz nintendózni az tényleg jó volt régen, bár én is még nosztalgiáznék de már nekem sajnos nincs meg mert még régebben oda adtam unokatesómnak aki sajnos azóta már haza is vágta.

Bár ismerek még olyan mesét amit néznek pl a My little pony ez tényleg óvodásoknak való mese de rengeteg felnőttet ismerek akik jobban nézik mint a gyerekei.

Dolgozik nálunk egy fiatal srác tanuló és ő is ezt bámulja folyton 17 éves létére. Szóval nem ciki ez, vannak ilyen emberek.

2013. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyerekes.

Sok tudós, kutató, nagy elme néz rajzfilmeket. Kikapcsol és még is inspirál, nem hagyja beszürkülni a képzeletet.

Párom 40 éves létére mai napig szeret játszani, Xbox-ozni stb... És meséket is szoktunk együtt nézni.

2013. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig vagy gyerekes, amíg érdekel, hogy mások mit gondolnak erről.:) Én 25 éves vagyok és imádom a meséket. Nem csak a felnőtt meséket, amiket felsoroltál, de élek-halok a Disney mesékért és azokért, amiket gyerekkoromban is szívesen néztem. Sőt, ha úgy adódik és találok valami új mesét, ami nekem tetszik, akkor azt is megnézem nem egyszer...


Emellett dolgozok, van egy párom, tervezzük a családalapítást. Akkor miért is lennék gyerekes?:) Ez inkább ízlés kérdése. Van aki meg állandóan horror filmeket bámul, én meg azt nem tudom megérteni, hogy miért jó.:/ De ha neki ez tetszik, akkor egészségére!:)


A párom 30 éves és bár ő nem olyan nagy mese rajongó, mint én, de szívesen megnézi velem, ha úgy adódik


Szerintem ne foglalkozz ezzel, mert semmi jelentősége nem lesz az életben. Ettől lehetsz te felnőttebb, mint a többiek és aki ez alapján ítél meg, az az igazán gyerekes.:)

2013. febr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves is gyerek még,amúgy ettől nem leszel gyerekes,az a jó,ha a felnőtt megmarad egy kicsit gyereknek,23 éves vagyok szeretem a rajzfilmeket,szeretek játszani,vannak dolgok amiket olyan izgatottan várok mint egy kisgyerek,ettől nem hinném hogy gyerekes vagyok.
2013. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 38 évesen is szeretek rajzfilmeket nézni. :D
2013. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én 37 évesen szivesen nézek gyerekmeséket,gyerekeimel,söt játszani is szeretek,a laptopon,tableten és telefonon is.
2013. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Már nem azért, de tényleg igazuk van az osztálytársaidnak, ilyen korban nem meséket kellene nézned. Hanem bulizni járni, iszogatni, pasizni, szexelni, szórakozni, úgy mint minden normális kamasz illetve felnőtté váló emberke. Ráadásul ezek a mesék amiket felsoroltál, mindegyik retardált mese, retardált embereknek valóak, esetleg 10éveseknek és az alatt. Ha legalább már ilyeneket nézel, akkor animét nézzél és abból is jobb fajtát, aminek van értéke. Nem akarlak megbántani, de szerintem te nagyon szélsőséges és visszahúzódó, 0 önbizalommal rendelkező lány lehetsz, aki így menekül a valóság elől, de ez későbbiekben csak megnehezíti az életedet. Én is ilyen anime függő voltam, egészen addig amíg nem kezdtem el bulizni, azóta minden 3. nap megyek bulizni és jól berúgok, mert ez az élet, hogy jól érezzük magunkat. Tedd te is azt. Ha pesti vagy, elmehetünk, inni.
2013. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
irtam privátot, utolsó
2013. febr. 14. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!