Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gólya avatásra milyen feladato...

Gólya avatásra milyen feladatokat adnátok?

Figyelt kérdés
középsulisoknak,11 és 15 éves emberkék...lehet durvább is,most csak ötleteket gyűjtök.-olyan feladatokat keresek,amit monnyuk 200 ember előtt kell megcsinálniuk...
2009. szept. 9. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

-Pelenkából csokipuding evés :D

-A csaj fekszik a földön a fiú felette és kivan rúzsozva a srác szája fekvőtámaszozik és közben a rúzsosz szájával adja a csajnak a puszit mindig amikor leér a fekvőtámaszból:D

-karaoke retrózenével :D

-felmosóronggyal keringőzni.

-Nekünk még volt egy olyan annó hogy a 2.osok megpakoltak egy zsíroskenyeret nutellával kecsappal tejszínhabbal mustárral és el kellett adni az utcán valakinek és aki a legtöbb aprót szerezte az nyerte a feladatot:D:DD:D

2009. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még olyat tudok mondani az első hozzászolót kiegészítve :),hogy:

-Suli falára egy létre és énekelnie kell

-Aztán csövesnek beöltözzni és koldulni 20 forintosokat

-Kifesteni az arcát

-Bepelenkázni és ugy kell mennie az utcán

-És jön egy durva amit nem csinálnék meg SOHA semmi pénzért,de az egyik oszt.tájnak ezt kellet :O

Beszarni az osztály elé,vagyis pukiznia

-Vagy egy pasit kifesteni és akkor egy másik pasival eljátszák,hogy b*zik és a járó kellők előtt úgy mennek kézen fogva és nézni ,mit szólnak hozzá a járó kellők xD

-Karaoke a főutcán

-Ilyen hülyeségek ivása vagy evése

-Felöltözni hülyén

-Zacskó fel a fejre és ugy menni az utcán

Hirtelen ennyi ha még írjak akkor írd meg és megpróbálok még írni :)

2009. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem értettem mi a jó abba hogy már az első két hónapba megkell/megszívatják az elsősöket?! Hogy esetleg már az első hónapba elmennyen a kedve a gimitől??? Ha értelmes vagy nem csináltatsz velük megalázó feladatokat!!!
2009. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmenni a gólyatáborba. Valószínű senkinek nem ismeretlen a balek hét, tehát vállalja amikor odamegy. Ha pedig olyan a feladat, akkor azt mondja: nem . És kész. Amúgy azért a felsoroltak közül egyik se olyan hú de megalázó, inkább poénos. Mellesleg, az akit most szívatnak, az jövőre ugyanígy meg fogja csinálni az elsősökkel. Meg hát mint tudjuk, az egyetem nem éppen a szolid visszafogott tanulásról szól.
2009. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket...=)

ezek a feladatok téll nem megalázóak,és ahogy elnézem a mostani gólyákat,durvábbakat is bevállalnának...szal sztem nem lesz nekik nagy lelkitörés,ha megcsináltatjuk velük amiket akarunk.

a kérdésbe elfelejtettem írni,de a suliban lesz az avatás,szal az utcai feladatok kilőve...sajnos.pedig azok közt is volt jó.=D

2009. szept. 9. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most én is gólyás vagyok és szerintem tök jó buli ez is egy ilyen összeszokás az osztálytallal.És ha télleg megalázónak tartid mondod,hogy nem.De nem csak Neked kell megcsinálni hanem az EGÉSZ osztálnak és így tök jó buli.
2009. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez a pelenkából csokipuding evés ismerős XD nálunk is volt szó ilyenről :D

ja és kül sztem : írják fel az msn címüket a homlokukra:D vagy egy fehér pólóra amiben vannak :D és akk tudsz válogatni :D

2009. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok de remélem ez nem probléma :) nekünk fogrémeskókuszgolyót és chillis-lekváros palacsintát kellett enni, menyaszonyok és vőlegények voltunk reggel és táncolnunk kellett a városháza előtt, hangosan kellett énekelnünk, este meg kékre festettük egymást és táncoltunk. Most viszont szoktak olyat is csinálni, hogy a felsősöknek is kitalálnak feladatot (Rómeó és Júliát kell eljátszani meg ilyenek), aztán szokott még kvíz is lenni (tanároknak is).
2009. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nemazért mondom, de ez egy baromság, h elijesztjük őket a sulitól...met az é gólyanapomat nagyon élvezem, és mindig röhögve gondolok vissza rá, a mi gólyanapunkat az én osztom nyerte, szóval idén mi szivatunk..:):)ez igy van rendjén:)
2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

na szóval:) előszöris a szivatás arról szól hogy a szivató és a szivatott is jólérezze magát:) persze vannak durvább feladatok is de max. akkor kicsit szidnak de másnapra elfelejtik, semmi bajuk nem lesz tőle

nekem most igy hirtelen 2 ötletem van az egyiket netről olvatam:

-zenére kell táncolni. ruha semmi extra amikor a zene megáll mindenki ''megfagy''. mindenki ismeri a játékot. Ám ekkor bejön néhány negyedikes aki tejszínhabbal fújja be arcuklat. mozdulni persze nem szabad. aki megmozdul kiesik. persze utána megy tovább a tánc, következő megállításnál ki lehet a fiúkat rúzsozni,festeni egyebek addig megy míg csak 1 ember marad.( szerintem ez baromi nagy:P)


amit pedig mi szoktunk mindenéven csinálni a kicsikkel az a parádi víz ivás:P nézz utána hogy mi az itt egy link:

[link]

gyomorbetegségre tökéletes nem is beszélve arról hogy mennyire büdös és záptojás szaga van:'D azt ha egybe lehuzta elsőnek ő nyert:P

meg a foghagymakrémes keksz szokott nagyon bejönni:P:P:P

hát ennyi jutott eszembe:P

2011. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!