Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk szüleitől kérdezem...

Kamasz fiúk szüleitől kérdezem, hogy amikor kicsi volt a fiatok, milyen idős korukra nem volt már letapadva a kukija a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nagyon elrettentőnek találom a műtétet és a felrántást is. Megérte-e a műtét -akinek volt-vagy nem? Volt akinek később -5-6 éves korban-magától megszűnt a letapadás?
2013. márc. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a nagyobb baj ha semmit nem teszel. Nincs mire várni, meddőséget is okoz a nem kezelt letapadás. Nekem két éves volt a nagyobbik fiam amikor a házi dokinak mutattam a fütyijét, az egy barbár volt megfogta és hátrarántotta neki úgy, hogy se köpni se nyelni nem tudtam, nagyon mérges voltam, vérzett,és újra letapadt, azután elmentünk vele szakrendelésre és ott érzéstelenítő kenőccsel bekenték , kiküldtek a váróba amíg hatni nem kezdett majd a doki bácsi egy pillanat alatt hátrahúzta neki, semmit nem érzett a gyerek, pár napig kamillás vízbe fürdött,kenni kellett valami kenőccsel arra már nem emlékszem mivel és szépen helyre jött azóta nem volt vele sosem problémája, most 12 éves. Akkor mondta a doki, hogy sajna ha ezt nem teszi meg egy szülő és nem viszi a gyereket megfelelő beavatkozásra nagyon sok kárt tud okozni, mert meddőséget is okozhat, mivel állandó baktérum tanya van a fityma alatt stb..szóval ne félj, megfelelő szakember és hidd el megoldódik.
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hátra lehet húzni, de részlegesen Kb 50%-ban. Az egyik oldalán nincs letapadva. ahogy nézem neki, nincs mi alatta maradjon, mert annyira hátrahúzható, hogy jól mosható legyen.
2013. márc. 11. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
10 éves volt a fiam amikor a házi orvos lefejtette,a kicsi most 8 neki már nagyon szépen alakul.Azt mondta a doki mire szükség lesz rá rendbe lesz.Ő sem támogatja a műtétet.
2013. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból nem kellett volna hagyni, hogy letapadjon neki!

Kb fél éves korától minden nap le kell húzni, jól megmosni!

2013. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindig tornáztattuk, és minden nap mostuk is. Sokat alakult. De nem tökéletes. Mint írtam csak az egyik felén van letapadva.De nem akarom nagyon erőltetni, mert akkor meg kirepedhet. Az meg megint nem jó.
2013. márc. 13. 13:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 13:51-es! AZ a lefejtés mit jelent? Nagyon fájt a gyermekednek? Napokig fájlalta? Mennyi ideig gyógyult?
2013. márc. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!