Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 13 éves (7. -es)...

Engednétek 13 éves (7. -es) lányotoknak, hogy szemceruzát és szemtust használjon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 17:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
15 vagyok,általánosban még szempillaspirált sem használtam (mondjuk eszembe sem jutott volna,mert lemosatták volna..)most a gimiben is csak spirál+ halvány tusvonal..sztem ez kicsit korai.Max. szempillaspirál legyen még.És mondjuk nyolcadikban jöhet a szemcerka,9.-be pedig a tus:)
2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%
Játéknak igen, iskolába NEM!
2013. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

szemceruza mehet,de szemtus szerintem felesleges.

amúgy érdekes hogy változnak az idők. Régen 14 évesen a lányok férjhez mentek és ez természetes volt. A nagymamám is már 17 évesen férjnél volt. Mostmeg már elítélendő ha egy 13 éves szemceruzát használ,vagy ha egy 15 évesnek barátja van?

na mindegy

2013. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
De miért mentek férjhez? Mert elvárták a szülők. Kihez mentek férjhez? Akiket kinéztek nekik a szülők. Ettől függetlenül együtt maradtak, mert akkor még komolyan gondolták azt, hogy örök hűséget esküdtek. Nem festették magukat, nem öltözködtek kihívóan, nem akartak idősebbnek tűnni, így nem is lett megerőszakolva minden ötödik. Most hogy nevelik őket? Fesd magad, vegyél fel miniszoknyát, dugj csak össze vissza 14 évesen, csak ne legyél itthon! Ja és csak akkor házasodsz, ha találsz egy gazdag pasit, aki eltart.
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

Egyesek hajlamosak a világot fekete-fehéren látni. Aki 13 évesen festi magát, az szerintük biztos szexel, cigizik, alkoholizál. Pedig ha már a szemhéjtusnál tartunk, pont azt nagyon is ízlésesen lehet használni, ha ügyes az ember.

Az a baj, hogy manapság a szülők vagy túlkorlátozzák a gyereket, vagy mindent megengednek. Szerintem pont nem a smink az, amit nem kell engedni, hanem egy normális értékrendet kell tanítani a gyereknek. És félreértés ne essék, nem az a normális értékrend, hogy fiam/lányom te csak tanuljál, üljél a szobádban 18 éves korodig. Az egészséges az lenne, hogy a gyerek jól tanuljon, de ne azért, mert fél az otthoni szidástól, hanem belássa, hogy az neki is érdeke, és találjon egy területet, ami igazán érdekli. Hobbiként sportoljon is valamit, de ott se úgy, hogy az legyen a cél, hogy kineveljük a következő olimpiabajnokot. A sport sok mindenre megtanít, és mellesleg az élet részét kellene hogy képezze.

És igenis arra is meg kellene őket tanítani, hogy törődjenek magukkal. Az a baj, hogy az emberek nagy részét 2 csoportra lehet osztani, csak a mind2 máshogy igénytelen. Vannak az abszolút "naturálok" és a "műanyagok".

Valahol a kettő között lenne normális.

És nem, attól nem lesz k*rva.

És oké, 13 évesek tényleg ne szexeljenek, de azért 16 évesen már mindenki van testileg-lelkileg érett egy párkapcsolatra, aminek igen, a szex is részét képezi. Ha pedig valaki nem az, azzal nem fognak év alatt csodák történni..

2013. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%

15,5 évesen engem még sminkben sem láttak a suliban, még alapozót sem használok, semmit.!

Csak mert valaki írta,fontos a kinézet, akárhány éves...

Attól,hogy valakit elismernek sminkben,megijedhetnek tőle élőben...

Szerintem túlzás,meg a tust nehéz is használni,párszor próbáltak ki,de mindig elrontottam, hétvégente szoktam sminkelni ha van kedvem,vagy megyek valahová.

15,5L:)

2013. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
megijedhetnek tőle élőben...'-->Bocsi,ez megijedhetnek tőle sminknélkül akart lenni*
2013. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
25ös! Olvad már vissza magad, pont te vagy aki feketén fehéren látja a világot! Egyáltalán nem csak 2 fele van a dolognak, rengetegen próbálják megtalálni az arany középutat. Nem függ össze a pasizással a smink? Tényleg? Akkor kinek sminkeli magát? :) Magának? Na ne röhögtess.
2013. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hááát... Szűk keretek között talán. Érdekes amúgy, hogy a szemtust is lehet úgy használni, hogy az konkrétan elsőre fel sem tűnjön egy emberen. Ennek titka pedig az, hogy ecseteset használ (tudod, az a nagyon vékony fajta) és nem húzza ki végig a szemhéját, csak egy nagyjából 1 centis szakaszon, vékonyan. Én már próbáltam így, sikerült, és nem feltűnő. A szemceruzán már jobban elgondolkodnék. Jobban kenődik, mint a tus, még akkor is, ha a gyerek egyébként nem dörzsöli vagy nyomkodja szemét, a nap végére úgy fog kinézni, mint akinek bevertek egy jó nagyot.
2013. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!