Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti meg engednétek a lányotoknak?

Ti meg engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
A lányom októberbe lesz 14 éves. Jó tanuló és megbizható. Egy közös ismerősön keresztül megismerkedett egy 16 éves fiúval. nagyon aranyos fiú már beszéltem vele. 200 kmre lakik és a lányommal járnak. 1 hónapba úgy 2szer szokott jönni. Mászkálnak a városba lemennek a Duna partra néha eljönnek hozzám a munka helyemre. Minidig a fiú veszi magának a vonat jegyet. Szerintetek ez igy mehet tovább?
2013. márc. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha a lányod megbízható én engedném
2013. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Muszáj engedni a gyereket, hogy maga hozza meg a döntéseit. Ha neki ez így jó akkor én nem tiltanám el őket egymástól. Azzal csak magadra haragítanád a lányodat és rád lenne mérges egy életen át. Mond el neki a párkapcsolatra vonatkozó szabályokat és kész.
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
69%
Gyönyörű is a kamasszerelem. Akinek jól sikerült, élete végéig nem felejti el.
2013. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
meg!:')
2013. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szóval 13 éves a lányod.Nos ez így szerintem rendben van ha nem alszanak együtt és,hogy a fiú jön.
2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. :)
2013. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

14 éves jó tanuló lány vagyok. fél éve hasonlóan megismertem egy 16 éves fiút(akkor még 13 voltam). 100kmre lakott.

Nem emlékszem már hogyan, de kiderült, hogy amíg elvileg velem járt, ott ahol ő lakik volt egy másik lány. vele sétált, csókolózott. szóval engem átvert.

Szerintem engedd a kapcsolatot, de figyeld a lányt, nehogy átverjék. És HA átvernék, akkor támogasd és segíts neki feldolgozni.:)

2013. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!