Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy elengedjen? Találjak ki mást?

Figyelt kérdés

A nyáron el szeretnék menni a Voltra és a Szigetre a barátaimmal.De őket nem szereti anya,mert szerinte csak "elkényeztetett pimaszok,akiket a szülei a pénzzel nevelnek" és azon kiakad,hogy a legjobb barátnőm hogy öltözködik,mert szerinte botrányos.

Mondták,hogy el se kezdjem mondani anyának a dolgot,mert úgysem enged el (betegesen félt),inkább mondjam azt,hogy apánál is szeretnék lenni a nyáron.De félek,hogy lebukok...Nem tudom,hogy mit kéne csinálnom.

15L



2013. márc. 31. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én az anyukád helyében erre azt mondanám, hogy oké lányom akkor a belépők árát te fizeted ami 40-50ezer Ft. Annyit meg nem tudna összekeresni még a vaterán elad minden felesleget sem.
2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tőled nyugodtan elmehetnék,mert a belépők ára nem gond.
2013. márc. 31. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a barátaid? Fiúk vagy lányok? Úgy én sem engednélek el, hogy nincs veled egy olyan felnőtt, akit ismerek és akiben én is megbízok. Esetleg egy napra, de még azt is meggondolnám... Semmi esetre se hazudj, mert ha történik veled valami, akkor jobb, ha anyukád nem akkor tudja meg, hogy hol vagy. Plusz lehet, hogy apukáddal is beszélne. Arról nem is beszélve, hogy a fényképeket úgyis meglátná előbb vagy utóbb!


Egyébként légyszi adj tanácsot, hogyan legyen nekem is annyi pénzem, hogy kétszer kifizessek 40ezret, plusz kb. fesztiválonként további 40et. :) Sajnos dolgozgatással nem jön össze ennyi pénz..


Egyébként megértem anyukádat, hogy miért nem akar elengedni. Kétszer voltam Szigeten, mind a kétszer egyedül és csak egy napra. Az egyik ilyen alkalommal ott töltöttem az éjszakát, hát eléggé féltem 1-2 bedrogozott külfölditől, akik minden csajhoz odamentek, és eléggé rámenősen viselkedtek (1-2 erőszakosabb esetnek is voltam tanúja). Arról nem is beszélve, hogy ott elég nehéz visszajutni a sátradhoz, a tömegben könnyen szem elől tévesztheted a barátaidat, plusz könnyen kerülhetsz nem várt helyzetbe,amit hirtelen nem biztos, hogy meg tudtok oldani.

21l

2013. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hopp, az kimaradt, hogy úgy vedd rá, hogy keress egy idősebb rokont, aki elkísér! Ha anyukád megbízik abban a rokonban, akkor vele biztosan elenged.
2013. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
15 évesen max megbízható felnőtt rokonnal engednélek el,és aki 18 az nem felnőtt szóval apukáddal vagy 20on éves bátyáddal,nem 15 éves kislánynak való hely egyiksem.Ne hazudj csak elveszted a bizalmát,találj a korosztályodhoz illő programot inkább.
2013. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!