Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy anyum elenged...

Mit tegyek, hogy anyum elengedjen bulizni?

Figyelt kérdés
Tudom azt gondoljátok korai elmennem discoba, de a barátaimmal (akiket anyu is ismer) el szeretnék menni ballagás után megünnepelni, hogy leballagtam. Már voltam házibuliba ahová elengedett, nem ittam egy korty alkoholt sem, nem cigiztem, és nem drogoztam, tanulok rendesen. Átlagom is 4,5. Viszont valamiért ellenkezik a dologgal. Este 7-8 órakor simán elenged haverokkal a városba, meg moziba, de ha szóba jön a buli akkor azt mondja, hogy szó sem lehet róla. Mivel vehetném rá, hogy elengedjen?
2011. okt. 1. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ?
2011. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
14 lány. Több fiú is van a társaságban akiket nagyon jól ismerek.
2011. okt. 1. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy az egész osztály ott lesz és hogy neked már ciki hogy csak te nem járhatsz. Esetleg egyezetek meg hogy 2óránként felhívod hogy minden rendben vagy írsz egy sms-t. Éjjel meg érted mehet. Szerintem ennyi idősen ennyi idősen így reális lenne.
2011. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg van a társaságban valami jó barátnőd akit anyukád is ismer és megbízik benne ? Mer együtt lehet könyebben meggyőzhetnétek
2011. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze van. és köszi az eddigi válaszokat.
2011. okt. 1. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is 14évesen voltam először bulizni. Ekkor rúgtam be először és az első barátom is ekkor lett. Igaz így anyukaként még korainak tartom. De egy ballagási buli belefér. Esetleg pezsgőzés ( mértékkel ). Ha megbízható lány vagy én biztos elengednélek. De max 3kor én mennék érted csak azzal a feltétellel
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert úgy állítod be hogy "bulizni".. ha azt mondanád hogy elmentek a barátaitokkal valahová másképpfest a helyzet
2011. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Az iskolai teljesítményed nem változtat azon a tényen, hogy 14 éves vagy. Amúgy előző válaszoló mondandójában van valami...
2011. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Valaki írta, hogy 14 évesen rúgott be először. Szerintem ettől fél anyukád és jogosan, ugyanis ma már a bulik a piáról, cigiről, az alkalmi szexről és ami a legrosszabb, a kábítószerről szólnak.
2011. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elengedett bulizni anyukád ?
2011. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!