Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 17 éves...

Megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy tetoválása legyen?

Figyelt kérdés

Na, szóval a 17 éves lány én lennék. Szeretnék tetoválást a 2 csuklómra. A bal kezemre azt szeretném felvarratni, hogy Anya, a jobb kezemre pedig hogy Apa. Ezt biztos nem bánnám meg, hisz mindennél jobban szeretem őket! Pénzem meg lenne rá, dolgozok iskola mellett. És hát, mint tudjuk, senki nem él örökké, de szeretném a csuklómon viselni ezt a 2 feliratot.

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha egy nap a gyereked ezzel rukkolna elő? Félek attól, hogy nem engednék, de mindenképp szeretném. Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 2. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok tetkó ellenes,bár sem rajtam sem a családom többi tagján nincs,halkan megjegyzem pusztán gyávaságból!,de ha a gyerekeim szeretnének én támogatnám őket.Sőt keresnék egy olyan szalont ahol nem kapnak HÍV fertőzést a tűtől,de nem mindenki ilyen felfogású.A "nagy" lányom most 10 éves de már tudom,hogy inkább leszek a társa a hülyeségben,mint az ellensége a bajban.
2013. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően szép gesztus lenne, de ha a lànyom tenné, én bizony nem örülnék neki. Máshogy is ki lehet fejezni a szeretetedet. A tetkòt később megbànhatod, rásdásul olyan helyre akarod, ami nagyon feltűnő.
2013. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, ki is fejezem máshogy is... meg tudom, hogy a későbbiekben hátrányom lehet feltűnő helyen viselt tetkó miatt, de én szeretném! Ez a két szó, ami nekem mindennél többet jelent, nekik köszönhetek mindent, és soha nem akarom elfelejteni. Abban biztos vagyok, hogy ezt 80 éves koromra se bánnám meg!
2013. ápr. 2. 17:45
 4/11 anonim válasza:
100%
szerintem kérdezd meg. mondjuk én nem csuklóra csináltatnám mert elájulnék hogy ott nézem szemtől szembe. de ezt te tudod. vagy esetleg csináltass hennát hogy megnézd milyen lenne ha igazi tetkó lenne és megmutatod a szüleidnek hogy tetszik e nekik vagy érted :)
2013. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet lenne:) Bár én sem a csuklómra csináltatnám,hanem mondjuk a a derekamra.Az egyiket a bal oldalamra,a másikat meg a jobbra:) Nekem is van tetoválásom,nem is egy:) A Medencecsontom közelében egy mancs van,mert annyira szeretem a kutyámat,hogy az már kimondhatatlan,és tudom,hogy ezt soha nem fogom megbánni:)

A másik a tarkóm alatti részen van,ott egy apró cseresznyevirág van:)

Anyáék nem bánják,sőt anyának is van a jobb csuklóján egy bizonyos "L" betű:) Ezt akkor tetováltatta magára,amikor én megszülettem,hozzáteszem Laura a nevem:)

Apának szintén van egy "L" betű a jobb csuklóján,és van még egy tetoválása,a fenekén:D Ezt fogadásból csináltatta direkt a fenekére,mert ott nem látszik:D Azon egy 6×6 cm-es Spongyabob található:D De nekem azért ilyen lazák a szüleim,mert ők is fiatalok még:) 30 évesek,igazi szerelemgyerek voltam:) 15 évesek voltak mind a ketten,amikor születtem! És igen,felmerem vállalni,és NEM vagyunk romák:)

2013. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, te nekem nagyon szimpi vagy!:D

én is gondolkoztam a medencecsontomon, de van rajtam felesleg, és nem tudom, hogy oda akarom e úgy, de azért még átgondolom.:)

Hát, apukád bevállalós.:'Dxd

Vállald is fel bátran! A leírtak alapján te vagy a mindenük, rossz emberek nem lehetnek, ha megtartottak téged szinte gyerekként.:)

2013. ápr. 2. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Én nem engedném a gyerekemnek, attól még elhinném, hogy szeret. Szerintem mindenképp olyan helyre csináltasd ahol nem látszik. 17 évesen még annyira nem végleges a gondolkozásmód.
2013. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Veled egy idős vagyok, tetoválás párti. De ez nekem nem lenne szimpatikus, jobban örülnék ha a gyerekem valami szimbolikusat varratna magára.
2013. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a tetkóval, de én attól még nem csinálnék. Ha a lányom drukkolna elő ilyennel, azt mondanám, hogy inkább az ő személyiségét kifejezőt válasszon, az "anyás-apás" úgyis nagy divat lett, majdnem mindenkinek ilyen van. De ha ragaszkodik hozzá, belemegyek. De ha a személyiségét kifejezőt választ, akkor azt oda, ahol nem olyan feltűnő, és csakis olyat, ami később sem változhat meg. Szerintem először csináltass hennát, és ha tetszik, továbbra is, (neked, és a szüleidnek is) akkor kérdd meg, hadd csináltathass tetkót. :)
2013. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át, mert azért viszonylag látható helyen van, esélyes, hogy sok helyen nem fognak így alkalmazni. Boka esetleg? :) A medencecsont szerintem nem a legjobb ötlet, ha van rajtad felesleg akkor azért (nyúlhat a bőr, eltorzulhat az írás), illetve csontos hely, ott állítólag jobban fáj.

Szerintem beszélj a szüleiddel, ha ilyen jó a kapcsolatotok, akkor biztos örülni fognak az elhatározásnak. :) Esetleg azt mondanák, hogy várj vele egy évet.

17/L

2013. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!