Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan hagyhatnám ki az...

Hogyan hagyhatnám ki az osztálykirándulást anélkűl, hogy mások tudnák, hogy direkt csináltam?

Figyelt kérdés
Tehát pont úgy van megszervezve a kirándulás, hogy azon a napon amúgy is csak pénteken kellene iskolába menni. Arra gondoltam, hogy beteg leszek arra a hétre, de nyilván így semmi értelme. Tudnátok valami ötletet adni?
2013. ápr. 7. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
hát, én elaludtam és otthagytam. részemről nem direkt volt, de lehetne akár direkt is...
2013. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
otthagytak*
2013. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
szerdán felkeresném az orvost hogy lázas vagyok gyenge vagyok, influenzás tünetek. Így péntekre nem lesz átlátszó. Már kedden az osztályba is lehangolt lehetsz hogy nem érzed magad jól.
2013. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ja..hogy egész héten nem lesz suli

hát akkor szerdán valamelyik osztálytársadnak panaszkodj hogy rosszul érzed magad felkeresed az orvost

2013. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az egész hetet ellógni, elég ha az indulás előtti napot kihagyod és délután felhívod ofődet, hogy haldokolsz így reggel nem tudsz velük tartani.
2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
miért nem akarsz menni , kérdező?
2013. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmész boltba és megveszed a legolcsóbb málnaszörpöt, ami tele van ételfestékkel és megiszod, ez egy kicsit kiszínezi a torkot. A hitelesség kedvéért énekelj teljes erőből Black Sabbath számokat, ne félj reggelre a torkod olyan lesz, mint a pávián segge. Elmész dokihoz és elpanaszolod neki, hogy tegnap villamoson rátüsszentetett egy fél nyugdíjas otthon <el fogja hinni, mert télleg van ilyen> és valószínűleg elkaptál valamit, ha mázlid van kiír 3 napra. Ezzel a módszerrel sok szabadnapot kapott a 11. C. osztály, ugye Vizy tanár úr?

Nem kérdezem miért nem akarsz menni, mert tudom, hisz én is átmentem rajta, ha hiszed, ha nem, ugyan így kérdezgettem az embereket, csak internet helyett a délutáni edzésen.

2013. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném az osztályomra pazarolni a hétvégémet, nem nagyon kedvelem őket.
2013. ápr. 7. 19:43
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat, a málnaszörpöset kipróbálom :D
2013. ápr. 7. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A diabetikus málnaszörptől még hasmenést is kapsz, de komoly klotyóra beköltözéseset. Ha nem szeretnél ilyet (ne akarj), nézd meg a cimkét figyelmesen! :)
2013. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!