Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 13 éves...

Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy több lyuk legyen a fülében?

Figyelt kérdés
Hányat engednétek meg maximálisan?
2013. ápr. 11. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát én majdnem 15 éves vagyok és nincs egy lyuk sem a fülembe,szóval...megvagyok anélkül is,szerintem engedd meg,hogy tegyen,nem annyira fontos...
2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
13 évesen max 2 vagy 3-at
2013. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Megengedném, 3 lyukat, akár mindkét fülébe, tehát összesen hatot. Ha megunja, akkor kiveszi a fülbevalót, nem fáj, és nincs nyoma. 13 évesen szerintem nyugodtan lehet.
2013. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én fejenként kettőt engednék. De függene attól is, hogy milyen fülbevalókat bír a füle. Én pl csak az aranyat bírom, ha ilyen lenne a lányom is, nyilván nem vennék neki 3 vagy akár több pár aranyfülbevalót, annak azért elkérik az árát :)


Ha bírja a bizsut, akkor talán engednék többet is, végülis ha megunja kiveszi, aztán az benő. Annyira nem vészes dolog ez.

2013. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán megengednék 3-3 lyukat. Nekem is annyi van és szerintem ez a mennyiség az, ami még jól néz ki és nem túlzás. De először csak egyet csináltasson, ha tényleg szeretné, hogy meglássa mennyire bírja a füle. Ha nem tetszik neki, akkor kiveszi és benől a lyuk, ez nem olyan maradandó, mint mondjuk a fültágítás vagy egy tetoválás.
2013. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan enged meg, semmi kára nem származik belőle. Ez nem olyan mint egy tetoválás vagy egy piercing. Ha megunja kiveszi, benő és volt nincs. Kettőt-kettőt engednék meg.
2013. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ez komolyan problemat jelent? amennyit csak akar. ha nem engeded ugyis kiszuratja/szurja maganak, en is ezt csinaltam - en raadasul a porcba.
2013. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
simán...ez nem olyan mint a tetkó,vagy a fültágesz ha később pl. felvételinél vagy munkában nem fogadják el: kiveszi, és szépen nem látszik.
2013. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizár az olyan hogy valakinek csak az aranyat birja fültágítósként mondom ami kissé durvább a fülbevalónál, hogy bármelyik ismerősöm füle birja műanyagtól kezdve bármit mivel ugye begyógyult felület nem sebes ha m,ástnem orvosi fémet biztos birná ami nem drága.
2013. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kilyukasztatták a fülemet születésem után, és majdnem 12 voltam már mikor anya megengedte a 2-2 lyukat. Bár nagyon sokat kértem, és volt egy kikötés is, de végül lett.

Szerintem egy 13 lánynak más lehet több is a fülében, legalábbis, ez nem egy köldök-pierecing vagy egy tetkó..

2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!