Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tenyleg letezne egy ilyen...

Tenyleg letezne egy ilyen kapocs a gyerek es az anya kozt? Erdekes eset, lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.A szuleim megengedtek, hogy baratom legyen viszont a szexhez meg eretlen vagyok.A baratommal pettingeltunk mar s nagyon sokat beszelunk a szexrol.Pentek este elengedtek a baratomhoz s elegge belemelegedtunk a pettingbe s mar csak epp a behatolas maradt el.Amikor hazamentem anyu a konyhaban vart es kivolt akadva, hogy nehogy megprobbaljak lefekudni a baratommal mert majd elmondja mindenkinek stb.Egyszeruen meg a petting miatt is buntudatom volt.Igy meg sosem csinalt anyukam.Masnap bocsanatot kert h ily kiakadt ram ok nelkul de azt mondta h egy olyan szar erzes fogta el, s azt mondta h mind az jart a fejeben amig hazamentem h lefekudtem a baratommal.Pedig maskor meg tovabb is maradtam most pedig hamar hazamentem.Veletlen ez?Vagy ilyan anyai megerzes, letezik?

Lehet kicsit erthetetlen meg helytelen de telorol vagyok.

17/L


2013. ápr. 13. 13:50
 1/3 anonim válasza:
74%

Csak bele gondolt hogy mit csinálhatok.

Mindig a kislánya maradsz.

Mennyi ideje vagytok együtt??

2013. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aggódik, csak talán túlságosan is...

17 éves vagy az ég szerelmére! Fiatal és dúlnak benned a hormonok, ennyire már nem kéne téged korlátoznia.

Szerintem nagyon nem tudja elfogadni, hogy a kicsi lánya felnőtt.

2013. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy éretlen vagy a szexhez. Inkább beszéld meg anyukáddal azt, hogy ha esetleg mégis sor kerülne rá mondjuk két éven belül, milyen védekezést ajánl, esetleg menjetek el együtt nőgyógyászhoz.

Anyukádnak ezt még fel kell dolgoznia, de kénytelen lesz előbb utóbb :)

2013. ápr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!