Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, ti sminkelitek magatok...

Lányok, ti sminkelitek magatokat? Ha igen, miket használtok?

Figyelt kérdés
Én 13 vagyok,már év elején elkezdtem magamat sminkelni,de nem olyan durván.. Szemceruza,szempillaspirál,labello vagy szájfény,és még vattakorong van nálam. És anyukám ma elkezdte,hogy nem engedi,hogy sminkeljem magam. Az osztálytársaim is sminkelnek,még a nálam kisebbek is. Hogy vegyem rá anyut,hogy megengedje suliba is a sminket?

2013. ápr. 16. 17:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%

Te jó ég!!Már hogy engedné meg???

13 éves vagy!!!Még gyerek!!Semmi szükséged a sminkre!!!!!

Jól teszi,hogy nem engedi meg!!

2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
a suliba minden 13-14 éves lány sminkeli magát,bármilyen hihetetlen is. Egyébként meg nem kioktatást kértem,hanem segítséget
2013. ápr. 16. 17:21
 3/41 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted segíteni fog valaki abban,hogy meggyőzze az anyukádat,hogy engedje meg a sminket???

Ha az én lányom 13 évesen sminkelné magát,agyoncsapnám!!!

2013. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a spirállal meg a szemceruzával még nincs gond. De ha csak magamból indulok ki akkor tudom h később már sokkal több mindent fogsz magadra kenni. Szerintem is anyukádnak van igaza. Esetleg megbeszélheted vele hogy általánosban még csak spirált használsz és majd csak középsuliban szemceruzát. Ebbe talán belemegy.
2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

alapozó, korrektor, szempillaspirál, szemceruza/tus, szemöldökceruza, szájfény/rúzs/ajakápoló, bronzosító

16/L

2013. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék ezeken kívül mást magamra kenni,mert minek?? a szemhéjfestéket sosem szerettem..pirosító,bronzosító,púder felesleges,rúzs nem kell,mert van szájfényem,az meg csak csillog..nekem ennyi elég lenne
2013. ápr. 16. 17:30
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Várj 1-2 évet, ne más lányokkal foglalkozz!:) Spirálból szerezz átlátszót, az nem látszik annyira, színes Labellót használhatsz, de a szájfény is belefér, másra nincs szükséged ebben a korban.
2013. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarod sminkelni magad?

Anélkül nem vagy szép,vagy mi?

Ha el tudod magyarázni,hogy miért kell a suliba a smink,akkor megértem!

2013. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%

"a suliba minden 13-14 éves lány sminkeli magát,bármilyen hihetetlen is"


Ez elég ok arra, hogy te is ezt tedd?

2013. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
62%
Ha a suliba minden lány k*urvásan öltözködik,te is úgy fogsz.Nem kioktatni akarlak,26 éves vagyok,én is voltam ebben a korban,de hidd el felesleges már most agyon sminkelni magad.A szempillaspirál még oké,meg a szájfény is,de tusra semmi szükséged.A "többieknek" meg mutasd meg,hogy te smink nélkül is szép vagy,az pedig még felemelőbbé tenné a viselkedésedet,ha a "többiek" véleményére nem adnál.Te nem függsz tőlük.
2013. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!