Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti hogyan sminkelitek...

Lányok! Ti hogyan sminkelitek magatokat egy átlagos napon? És milyen sminklemosót használtok? Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Szeretném sminkelni magam,de nem nagyon vagyok jó a témában, nem tudom pontosan mit mivel tudok kombinálni,hogy ne legyen túl sok, de jól nézzen ki :) Minden tanácsot szívesen fogadok :) 15/L
2011. nov. 7. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Néha csak a szemem alul fekete,néha a szemhéjam kap egy kis színt.Szempillámat viszont minden nap festem.Én avonból rendelem a lemosót
2011. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó, pirosító, szemceruza, szempillaspirál. Ha nem felejtem el, akkor szájfény, bár a sima labellot jobban szeretem.

A sminket nedves törlőkendővel szedem le, utána vagy megmosom az arcom (vízzel és szappannal), vagy arctisztító habot használok.

2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó: 23L
2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, púder és korrektor na meg szájfény/rúzs minden nap van rajtam, nekem ez "alap". Továbbá pirosító és szempillaspirál is szinte mindig van rajtam, és fehér szemceruza. Ha valami "extrább" van, akkor szemhéjtus és/vagy színes szemhéjpúder.
2011. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Átlagos napokon alapozó, szemceruza, szemhéjpúder (1-2 szín, de valami szolidabb, nem túl sötét), szempillaspirál, fehér szemceruza highlighterként, rúzs vagy szájfény (natúr vagy világos színű).

22L

2011. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a sminklemosó lemaradt. :)

Balea sminklemosó kendőt használok, most éppen grapefruitosat.

2011. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én korrektort, szempillaspirált, szemhéjtust használok általában. Ezenkívül néha pirosító és rúzs (szájfény semeddig sem tart), szemceruza (ezüst, fekete), folyékony szemhélypúder (különleges alkalomra, arany árnyalat), esetleg füstös szemet csinálok, ha úgy van. Lemosni általában szappannal vagy Nívea sötétkékdoozos krém segítségével szoktam. 19L
2011. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Fekete szemceruza, kétféle szemhéj púder- valami világos "belülre" (szemzug irányába), és sötétebb kívülre. A belső szín csillogó fehér, barackos vagy világgosszürke árnyalat, kívülre pedig sötétszürke, lilás-barna vagy nagy néha narancsos árnyalat kerül. Szempillaspirál, és újabban fekete szemtus egészíti ki. A tusra azért szoktam rá, mert a szemhéjam nap végére biztosan "ledobja" a festéket, de a tusvonal megmarad így még este kilenckor sem érezm bányarémnek magam. (Sajnos olyan a munkám hogy sokat dolgozom estig...)

Bourjois pirosító, rosszabb napokon (menstruáció előtti Pöttyös Panni-állapot) krémes alapozó is van rajtam.

A több, mint évtizedes rutin miatt (30 már elmúltam...)ez az egész nem tart tovább 5 percnél.

Most Bourjois sminkelmosóm van, de általában Nivea szokott lenni, az nagyon szeretem.

Ha kezdő vagy a sminkben, az alsó szemhéjad kihúzásával, szempillaspirállal, és valami diszkrét szemhéj festékkel kezd a próbálkozást:-)

2011. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
szerintem meg semmiképp ne húzd ki alul a szemed, mert az nagyon közönséges külsőt kölcsönöz, először inkább csak szempillaspirált használj és kis szemhéjpúdert, ha vannak bőrhibáid, akkor 1 kis alapozót vagy korrektort is ;)
2011. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

szemceruzát régen használtam, de nem az én stílusom :D

most vettem szemhéjtust, azt szeretném majd néha használni :)).

2011. nov. 8. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!