Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális, ha egy lány...

Ez normális, ha egy lány ilyet csinál?

Figyelt kérdés
Egy lány aki velem egy évfolyamba jár (hetedik) nincsen melle (semennyi) és tömi a mellét. Szegény nem veszi észre, hogy az egész iskola erről beszél. Annyi esze van mint egy ribizlinek, mert kivágott felsőt vesz fel és tökéletesen látszik az, hogy neki a melltartó és a 'melle' közt egy kb. 10 centis távolság van. Nem lehetne ezt jelezni felé, hogy gáz? A lány 13 éves.

2013. máj. 6. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elég elkeseredett egy lány lehet, ha ilyenre vetemedik. Jelezd felé, ha már más nem teszi, mert ez így nagyon ciki! ;)
2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fiúknak akar tetszeni, és tudja, hogy ezt terjesztik róla de erről nem vesz tudomást. :)
2013. máj. 6. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nyilvánosan ki kell nevetni, majd megmondani neki, hogy ez ultra gáz...
2013. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
hagyjad. aki hülye az az is marad. nincs igazam ?:d
2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilvánosan semmiképp ne cseszd le, igaz, hogy elég szánalmas, amit tesz, de mindenki téved néha, nem?

Amúgy szerintem azért vetemedik erre, mert látja, hogy a barátnőinek, meg a legtöbb vele egykorú lánynak van némi melle, neki pedig semmi - valószínűleg későn érő típus - és ez zavarja. Nem kell pocskondiázni szegényt, mert azért ilyen korban a csajok között elég nagy rivalizálás szokott menni, legalábbis a legtöbb helyen. Kinek mekkora a melle, megjött-e már neki, van-e magassarkúja, sminkel-e... ezek mind-mind céltáblává tudnak tenni valakit. Épp ezért legtöbbször pont - elnézést - a kis ribik teszik tönkre azokat a lányokat, akik esetleg normálisabb értékrenddel rendelkeznek, mint ők. "Nem öltözöl úgy, mint egy útszéli? Fuh de gáz, akkor már nem is vagy ember..." Annyit fontos észben tartani, hogy hiába van öt, tíz, száz ilyen hülye liba egy csoportba verődve, nekik sokszor összességében nincs annyi eszük, mint egy ceruzavégi radírnak.

Kicsit eltértem a tárgytól, bocsi... Mert végül is nem fontos, hogy bántsák is egyesek a testi fejlettsége miatt, bőven elég, ha látja, hogy a kortársai ilyen értelemben "előrébb" tartanak. Szegény csajszi önbizalma napról napra közelebb kerül a nullához, ezt próbálja mellkitöméssel kompenzálni, ami - ezek szerint - nem sikerül túl fényesen. Szóval, mint mondtam, semmiképp ne alázzátok meg, mert az egy életre nyomot hagyhat benne. Inkább kezdj el vele barátkozni, vagy ilyesmi, esetleg normálisan, négyszemközt közöld vele, hogy ne röhögtesse már ki magát. Sok szerencsét :D

2013. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, miért kell kinevetni valakit a push upos melltartóért. Fogadjunk, ha nem azt hordana, az lenne a bajod, hogy milyen lapos és "az milyen már".

Egyébként valószínűleg az olyan kis rib.ncok miatt hordja, akik kinevették a kis melle miatt.

2013. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egészségére.



17/L

2013. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnétek kicsit megértőbbek!

Abban a korban van, amikor már elkezdi érdekelni mások véleménye, szegény lányt nem kinevetni-nyilvánosan megalázni kell, azt a sérelmet egy életen át nem feledné el! Kérdező, én látom benned a segítő szándékot, egyik szünetben menj oda hozzá, és négyszemközt beszéld meg vele. Még neki is fognak fejlődni a mellei, egyik osztálytársam is ezt csinálta általános iskolában, mára olyan szép mellei vannak kitömés nélkül is, hogy bárki megirigyelhetné! ;)

2013. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki, hogy egy lányt nem a melle tesz értékessé! Az sokkal rosszabb, ha becsapja a fiúkat és önmagát is, mintha vállalná, hogy kicsi a melle, mert ezt nem kell szégyellni, hiszen senki nem tehet róla, hogy milyen ütemben fejlődik!
2013. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!