Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy egy 16 éves...

Az normális hogy egy 16 éves lány hétköznap éjfélig fenn marad, mert tanul, hétvégén szintén fennmarad (nem tanulás miatt)?

Figyelt kérdés
olvastam valami olyat hogy ennek rossz hatásai lehetnek, korán öregszik stb
2013. jan. 6. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egészséges..

De nem is fogja sokáig bírni.. kivéve ha alszik délutánonként..

2013. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hazajövök suliból, lefekszek aludni, utána tanulok és éjfélig gépezek. Semmi bajom. 14/L
2013. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tud kelni reggel normális. Van olyan ismerősöm aki hajnali kettőig szokott MIDNEN NAP tanulni. Neki elég 4-5 óra alvás is. Sajnos én a többség közé tartozom,akiknek a 12 óra is kevés :D
2013. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egészséges az biztos. A napi 7-8 óra alvásra szüksége lenne, és arra is, hogy éjszaka aludjon. Egyébként kimutatták, hogy az éjfél előtti alvás pihentetőbb, mint az éjfél utáni, ezért érdemes 10 óra körül lefeküdni.
2013. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz! Én nem járok bulizni, egész nap itthon esz a fene, ennyit had engedjenek már meg hogy gépezek, édesanyám is 10kor tessékelne az ágyba!
2013. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálja, engem kiborít, neki megszokott. Igénye válogatja. Biztos, hogy nem ettől fog idő előtt ráncosodni :-) Rossz hatása annyi, hogy hétközben általában kialvatlanul ébred egy későn fekvő, mert 4-5 óra alvás azért lássuk be, nem elég pihentető.

De hosszútávon a gyereknek kell rájönnie, hogy mi az a ritmus, ami jó neki.

2013. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz a tanulásmódszertana.


Én is maradtam fenn éjfélig a 4,5-ös átlagért gimiben, és volt, hogy "csak" 3 órát tanultam délutánonként, akkor "csak" 4 egészes voltam.


Rossz tanulásmódszertan.

2013. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!