Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám elolvasta a naplómat!...

Sophie12 kérdése:

Anyám elolvasta a naplómat! Nem szól hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel a nagy sietségben az ágyamon hagytam és a suliba jutott eszembe. Mire hazaértem tünt a naplóm anyám meg alig szól hozzám. Mindent leírtam benne, a veszekedések után olyanokat írkáltam bele hogy mennyire gyűlölöm stb. Mit tegyek? sehol sem találom a naplóm és persze haragszom rá h elolvasta, azért remélem nem haragszik rám nagyon. bár az magánügy neki semmi köze hozzá és nagyon bánt. mit tegyek? ha beszélek vele ő lesz felháborodva
2013. máj. 30. 13:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
8%
Nem csoda ha nem szól hozzád! gondolom nagyon jól eshetett ez neki.. attól mert össze veszel vele attól nem utàlhatod, akkor te amennyiszer rosszat tettél? neki is utálnia kéne nem?!
2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon kényes kérdés... Nem szabadott volna elolvasnia a naplódat, de Neked sem kéne olyat beleírnod, hogy gyűlölöd stb... Ő biztosan nem gyűlöl Téged! Menj oda hozzá, kérdezz rá hol lehet naplód és mondd meg neki, hogy ha beleolvasott akkor ne haragudjon azért amit benne talált, nem gondoltad komolyan és szereted... Szerintem ő is kényelmetlenül érzi magát hiszen neki meg azért kellene bocsánatot kérnie, hogy belenézett a naplódba... Mielőbbi békülést!
2013. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Egy magánéletet nem tisztelő anya, és egy utálkozó gyerek.

Szerintem megérdemlitek mindketten.

2013. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
természetesen nem gondoltam komolyan h gyűlölöm, csak a piklanat hevében írtam le, annyira felidegesitett a folytonos üvöltözéssel...
2013. máj. 30. 13:47
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem te tartozol bocsánat kéréssel.hanem ő.Ez nagyon undorító viselkedés a részéről.
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy ideig te se szolj hozza, hiszen nem szabadott volna elolvasnia. Aztan ha megelegelted, ulj le beszelni vele, kerdezd meg, mi a baja. Ha celoz ra, mondd el, h felnott letere, nem gondolhatja, h konolyan gondoktad. Neha duhos vagy, mint minden tini, valahogy fel kell dolgoznod az erzelmeidet, a naplo neked terapias dolog, ezert is fontos neked es nem is lett volna joga elolvasni. Szoval van-e mas baja is, mert ha csak ez, akkor az lenne a legjobb, ha elfelejtenetek. Te azokat tenyleg nem ugy gondoltad, neki meg ne jusson eszebe tobbet ilyet tenni... 29N
2013. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
én se szólnák hozzá anyához, ha elolvasná....jó a kapcsolatom vele, de hogy jön ő ahhoz, hogy az én naplómban turkáljon?
2013. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

bocsi.. de.. az emberek, akik naplót írnak.. szerintem azért csinálják, hogy mások elolvassák és utána siránkozhassanak. Ha valamiről nem akarom, hogy megtudják, akkor nem írom le egy füzetbe, nem lóbálom mások orra előtt, hogy bibibibiii ezek itt a titkaim, senki se tudhatja meg... és nem hagyom az orruk előtt.


Szerintem kezdj egy új naplót, és írd bele, hogy nem gondoltad komolyan...úgyis el fogja olvasni... probléma megoldva.


Vagy írj neki egy levelet. Úgy össze tudod szedni a gondolataidat és könnyebb, mint beszélgetni... főleg ha nem szól hozzád.

2013. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Kérdezd meg tőle,hogy miért olvasta el?Bízott-e benned eléggé a napló előtt?

2.Kérdezd meg tőle,hogy neki nem voltak-e rossz pillanatai,amikor meggondolatlanul mondott vagy írt le valamit,mint most te is?

3.Kérdezd meg,hogy nem gondolt-e bele abba,hogy gyerekes az,ha nem szólunk a gyerekünkhöz?Szerintem nagyon gyerekes.


17/L

2013. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Az anyád. Ő adta az életed, ő adja az ételed, a ruhád, a pénzt a naplódra. Utáld. Ne szólj hozzá, legyél tiszteletlen, ahogy ezt egy pár kis sutyerák tanácsolta, de akkor ne tartsd a markod, mikor kell valami, hanem költözz el és tartsd el magad.


De ha vele akarsz élni, akkor menj oda hozzá, öleld meg és mondd meg neki, hogy szereted.

Azt tudod, hogy miért szokott kiabálni? Biztos gondjai is vannak. Azzal, hogy utálod, azzal te is belerúgsz egyet.

2013. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!