Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti hogyan ünneplitek...

Kamaszok, ti hogyan ünneplitek a ballagást? Külön a barátokkal lesz valami program?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vége a ballagasi ünnepsegnek, utana a csalad hazamegy. Ott csak a család és a közelebbi családi barátok lesznek. Megebedelünk, beszelgetünk, ajandekoztas stb. Este 11 körül a barátnőimmel elmegyünk egy szorakozohelyre!:) Nalatok hanyan lesznek vendegek (csalad,baratok)?
2013. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi nem csinálunk nagy ünneplést, rögtön az ünnepség után elmegyünk cukrászdába a nagyszüleim, a szüleim, a két nővéreim és az ő párjaik. Aztán este anyával, a tesóimmal meg a leendő sógoraimmal étteremben vacsizunk. Csak közben felvetődött, hogy kéne csinálni valamit az osztálytársakkal is, de nem tudjuk hová menjünk.
2013. jún. 4. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat ha nagyon hülyét kérdezek de a ballagások nem május elején vannak?
2013. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ők általános iskolából való ballagásról beszélnek, mert az nálunk akkor van, mint az évzáró. (június 15). De ha nem így van, akkor bocsi.
2013. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom általános sulis ballagás :) Nekem 8. osztályos ballagás meg a gimis is családdal volt megtartva, de a 8. osztályoson voltak barátok is. Pontosabban a legjobb barátnőm az anyukájával, meg anyukám egyik barátnője :)
2013. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lesz semmi ünneplés, szüleimet nem érdekli...:(


Max annyi, hogy jövőhét szerdán megyek pár sulis gyerekkel moziba.

2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A ballagásom után, másnap lesz egy kerti parti féleség, sütögetés a családdal, rokonokkal. Kb. 30-an leszünk, a ballagásom miatt is, de főképp azért hívtunk meg ennyi embert, hogy együtt legyen a rokonság, meg mindenki. :)
2013. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok bunkó lenni,de most komolyan azt ünneplitek,hogy elvégeztétek a 8 általánost?? ez mióta lett szokás?
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Az utóbbi 8 évben ünneplik, azaz amióta én járok iskolába. (Bár én nem a nyolc általánost, hanem 4 ált.+4 gimit végeztem idén...) De mellesleg az oviból is ballagnak.


Szerintem a gimibe jutást is ünneplik.


De az én esetemben - mint látod - nincs így.

2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát vége az évzárónak,a mi ballagásunknak kb. olyan 7 körül(szörnyű mennyit beszél az igazgató).

Aztán elmegyünk egyet vacsizni egy igen elit étterembe.

Hazaérünk 9-re.

Megkapom az ajándékokat,pénzt stbstbstb.

Aztán elmegyek fürdeni,készülődni stb.

Éjfélkor találkozunk nálunk az osztály magjával(6 fiú,8 lány). Elmegyünk bulizni. Mindenki hívja a saját szüleit,hogy vigyék haza. Értem jönnek reggel 5-kor. Hazaérek,úgy ahogy vagyok bevágom magam az ágyba.

Másnap délután 3-4 körül felkelek. Lefürdök,összekészülök,és megyünk 2 barátnőmmel vásárolni:)

Utána beülünk egy cukrászdába,hazaérünk hozzám,filmezünk. Hazavisszük őket. Hazaérünk a szüleimmel este 11-re,aztán én még gépezni fogok hajnalig. Aztán lefekszek hajnali 3-kor.Éééééés kezdetét vette a nyár.... Későig eljárás,későn fekvés,bulizás:)

IMÁDOM A NYARAAAAAT!!!!:)))

2013. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!