Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Semmi bajom a testemmel, de...

Semmi bajom a testemmel, de nem merek strandra menni. Mi a baj? 15L

Figyelt kérdés

Tényleg ki vagyok magammal békülve, szeretek öltözködni.

Viszont egyszerűen rühellek strandra menni, magamutogatás az egész. Fürdőruhában szimplán nem tetszem magamnak.

Fehérneműben más a helyzet, úgy oké.

Nem a mellem miatt parás, mert alapból se hordok push-up vagy vastag szivacsos melltartót, sőt, bikini alsót is olyan fazonút vettem, mint a sima bugyiim, hátha így jobb lesz, de nem:(

Próbáltam már tankinit, egyberészest is, de talán még az egyrészesben éreztem magam a legjobban.

Azért furcsállom, mert pl barátom, barátnőim előtt nem szégyellem magam, de egyszerűen a strand a komfortzónámon kívül esik.

Mit tegyek? Itt a nyár és mindenki strandol.



2013. jún. 12. 18:44
 1/4 anonim válasza:
90%

Képet?... xD Vicceltem.. Ez nem magamutogatás... Egyszerű józan ész. Nem Kabátba és bundanaciba mész strandra, de ha úgy érzed hogy nem, akkor nyugodtan kimehetsz egy rövid gatyába és egy pólóba.. Csak készülj fel hogy nem úgy fogsz barnulni, mint általában. Amúgy írhatnál egy kort is! :)


Ui.: Bikinis fotót elviselnék ;))

2013. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15 vagyok, ott van a leírásban...

Amúgy rövidnadrágban és pólóban megyek ki, alatta bikinivel.

Pl. barátaim, családom előtt nincs bajom, de egyszerűen feszültté tesz, idegenek előtt szinte pucéran sétálgatni.

2013. jún. 12. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért, de a strandra úszni, meg napozni megyünk, kit érdekel más véleménye?
2013. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De most miért? Téged érdekel mondjuk, hogy Angéla a szomszéd városból mibe megy strandolni? xD Gondolom nem. Hidd el, hogy Angélát se, hogy te mibe mész. Ahogy írtad, nincs miért szégyellni magad, úgyhogy szerintem nyugodtan menj bikiniben. 13/f
2013. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!