Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 9 éves gyermekkel (lány)...

Egy 9 éves gyermekkel (lány) családi programként üdülés közben el lehet menni nudista strandra? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 14:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%
El lehet,már ha neked ez nem gusztustalan -_-"
2012. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez undorító.Szerintem ne tanítsd erre a gyerekedet.
2012. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
81%
Fú, én nem vinném... :S
2012. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én 10 voltam amikor a szüleim elváltak és apukám új barátnője szeretett nudizni. Nos engem elvittek és nekem nagyon kényelmetlen volt még most is beleborzongok, pedig semmi bajom a testiséggel vagy a meztelenséggel, de akkor lesokkolt a látvány (egy gyerek még néz mindenfelé nem olyan diszkrét, mint egy felnőtt). De nekem ez nem volt megszokott. Ha ti szoktatok nudizni járni és a gyerekednek természetes, akkor miért ne. De ha csak ki szeretnétek próbálni akkor szerintem első körben inkább gyerek nélkül.
2012. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
82%
remélem ez a kérdés nem komoly
2012. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
78%

Engem aztán vihettek volna 9 évesen,mert nem mentem volna.. nem az,hogy prűd lennék,de senkinek a csupasz testét nem szeretném bámulni a strandon!

Mondjuk nálunk itthon se szokás totál pucéran mászkálni a lakásban.

Én nem vinném a gyerekemet,de ez családtól függ..

2012. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
65%
Én anno 8-9 évesen sokszor voltam nagynénémékkel, egyáltalán nem érdekelt hogy meztelenek az emberek, előtte is láttam már meztelen férfit és nőt. Voltak ott gyerekek, velük játszottunk.mi nem voltunk meztelenek.
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vinném el! Ha el akartok menni, menjetek nélküle!
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vinném el. Ha neked ez jó szórakozás menjetek el ketten, de egy 9 évest ne kényszeríts ilyesmire. Ha felnőttként menni akar, majd megy. Én személy szerint nem vinném ki, hogy nézegesse szottyadt szabadságvággyal fűtött idős bácsik ráncos fütykösét... beteges. Felnőttként azt csinálsz, amit akarsz, de egy gyerekkel szemben ez nem megfelelő viselkedés!
2012. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
62%

a kerdezo jol le lett ugatva..pedig szerintem nem erdemelte meg.

a kerdesedre valaszolva; szerintem ez nagyban fugg a csaladi legkortol, hogy mennyire tabu nalatok a meztelenseg. nalunk pl anya nyitott ajtonal tusol, azt mondja, nem birja, ha be kell zarkoznia. ezt a csalad tobbi tagja elfogadja, de mindenki mas zart ajtonal furdik, mert minket meg az zavar, ha nem tudunk bezarkozni. en a sajat szobamban siman flangalok ruha nelkul, meg ugy is alszom, de ha valaki be szeretne jonni, az kopog es megvarja, hogy felvegyek valamit. szoval ha Ti az anyukam-fele kategoriaba tartoztok, a kisgyereknek nem ujdonsag a meztelen test latvanya, nem okoz neki lelki torest vagy ki tudja, mit, es ha nem neveltetek pruderiara, akkor szerintem meg lehet probalni. de a helyetekben mindenkepp megmondanam neki, hogy most egy olyan helyre megyunk, ahol minden neni es bacsi ruha nelkul fognak furodni es napozni, nem illik oket (nagyon) megbamulni es ha valami szamara szokatlant eszlel, azt majd otthon, ha nagyon surgos, akkor helyben, de halkan megbeszeljuk (elkezulendo az olyan felkialtasokat, hogy "nezd, anya, milyen nagy a neni feneke!")

17/L

2012. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!