Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, lettetek már rosszul...

Kamaszok, lettetek már rosszul iskolai évzárón, évnyitón, ünnepségen vagy ballagáson?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is!
2013. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer elájultam. Mindenki nézett de aki beszélt az folytatta tovább, aztán leültettek meg észhez térítettek és bevittek az épületbe, aztán jobban lettem.
2013. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A 8.-os évnyitón egy csaj elájult, miközben az igazgatónő épp beszédet mondott. Félbeszakította a mondanivalóját, és bemondta, hogy ha van orvos a nézők között, az menjen segíteni, mert xy elájult. Jó ciki lehetett szerencsétlennek...
2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem. Én bírom a strapát :D
2013. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak régen ötödikes korom körül. Nem bírtam 40 fokban beöltözve állni a tűző napon, ilyenkor mindig leültettek az árnyékban. Ma már persze sokkal jobban bírom, már jó pár éve nem volt ilyen bajom. 17/F
2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor kamasz koromban, de még az egyetemi évnyitón is. Nem normális dolog zsúfolt helyen kamaszokat órákig egy helyben állva hagyni. Udvaron általában bírtam, de zárt téren állva szinte soha.
2013. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha az rosszul levésnek számít, hogy alig kaptam levegőt, akkor igen. :D Akkor szoktam kicsit furcsán érezni magam, amikor nyáron zárt térben tartanak valami ünnepséget, mert meleg van, és pluszban még levegő sincs ilyenkor a teremben...
2013. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 klopusz ***** válasza:
100%

Kisebbik lányom ájult már el évzárón és lett rosszul iskolai ünnepélyen.

Hasznos volt a dolog, mert azóta minden ünnepélyen külön széket kap az ofőjétől, úgyhogy ülhet nyugodtan.

2013. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem fordult elő, de osztályszinten volt már rá példa.

Egy neves énekkari fellépésünk volt, 60 tagú gyermekkórusként, a 200 fős terem zsúfolásig telve. Épp az egyik darab vége felé jártunk, mikor egy hangos puffanást hallottam a hátam mögül, meglepetten hátranéztem -ahogyan a kórusban éneklők túlnyomó többsége is- és a dobogó mellett ott feküdt az egyik barátom. Persze pont az előadás közepe volt, szóval gyors előrefordultam, és mosolyogva daloltam tovább, közben gondolkodva, hogy mi történhetett. A srácnak végül semmi baja nem lett, valaki kivitte, megitatta, és jobban lett. Mi meg, mintha mi sem történt volna, végigénekeltük a műsort, és megnyertük a versenyt :)

2013. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!