Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérhetném meg anyukámat?

Hogyan kérhetném meg anyukámat?

Figyelt kérdés
Novemberben indul majd egy országos Tolkien levelezési verseny, ahova 4 fős csapatokban lehet nevezni, engem pedig hívtak egy csapatba, az interneten megismert barátaim. Anyukám meg is engedte, hogy részt vegyek a versenyen, csakhogy ha bekerülünk a döntőbe (és elég valószínű, hogy be fogunk) akkor fel kell mennem Pestre. A barátaim az állomáson várnának rám. Csakhogy egyedül semmiképp sem mehetek. Apukám talán el tudna vinni, de munkájából adódóan sajnos nincs mindig itthon. Szerintem anyukám attól tarthat, hogy idegenekkel leszek ott. Bár én tudom, hogy a netes barátaim nem olyanok, hogy átverjenek, már skypeoltunk is nem egyszer, egyikükkel csaknem négy éve, napi szinten beszélgetek. Megértem anyukám bizalmatlanságát, de ha bekerülünk a döntőbe, jó lenne elmenni, hisz számítanak rám.

2013. jún. 22. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy nagyobb tesód, aki elkísér? Egyébként hány éves vagy?
2013. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És esetleg ha megkérnéd anyukádat? Amíg te versenyzel, addig ő elvan egy kávézóban, múzeumban. Vagy mehet neked szurkolni :)
2013. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Milyen messze van tőletek Pest? Mennyi időre kéne menned?
2013. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hopp, lemaradt, hogy 15/F vagyok
2013. jún. 22. 10:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Tesóm sajnos nincsen, Pest pedig elég messze van, Borsod Abaúj Zemplén megyében lakom
2013. jún. 22. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tesód, eggyel kevesebb ok miért maradna otthon az anyukád. 1-2 napos nyaralás lehet beleférne.
2013. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és esetleg nem lehet azt, hogy anyukád beszéljen a barátaiddal skype-on? hogy lássa őket kamerában, elmondják, hogy vigyáznak rád, mikor mész haza stb...
2013. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi. Lehet ez lesz :)
2013. jún. 22. 16:08
 9/10 anonim válasza:
55%
Tolkien levelezési verseny? Az miylen?
2013. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet lenne bemutatni anyukádnak a barátaidat akivel mész, aztán ha gondolja fel is kísérhet Budapestre. Sok Sikert!
2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!