Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen programokat, elfoglalts...

Milyen programokat, elfoglaltságot ajánlanátok nyárra,14 éves fúnak, aki nem szívesen mozdul ki otthonról, gátlásos, szorongó? Van valamilyen barátkereső, ismerkedési csoport, program, ilyen zárkózott serdülőknek?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam, hogy milyen fontos kamaszkorban s asok inger az egy megfelelő fejlődéséhez. Ezért is aggaszt, hogy a fiam nem akar kimozdulni otthonról.

#program #serdülőkor #serdülő #aktivizálás #szabadidő eltöltése #serdülőkori nehézségek
2013. júl. 1. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar,nem érdemes erőltetni,lehet csak rosszabbul érezné magát egy ilyen tábor után,és akkor végképp nem fog kimozdulni.
2013. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd őt. Ha nem akar kimozdulni, akkor nem akar. Ne erőltess rá semmit.
2013. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!