Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha képtelen...

Mit csináljak, ha képtelen vagyok bárkinek az érzéseimről mesélni? Még az anyámnak is!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok. Nem tudom miért van ez, de sosem tudtam beszélni az érzéseimről, mindig is "gáznak" tartottam, meg valahogy úgy éreztem, hogyha kimondom őket, úgy tűnik majd, hogy nem gondolom komolyan. A barátnőim mindig mondogatják, hogy ez meg az a srác jajj, de helyes, én meg sosem mondok nekik olyat, hogy ki tetszik, mert úgy érzem, hogy... gáz, ha ilyet mondok. Ha szomorú vagyok, sosem mondom el miért. Októberben fogytam 12 kilót, mert utáltam magam, és azt se tudta senki, hogy miért... Csak mondtam, hogy jól vagyok. Most van barátom, belé szerelmes vagyok, és neki tudom mondani, hogy szeretlek, de csak neki. Ha más kérdez róla, és kimondom, hogy szeretem, olyan hülyén hangzik... Anyukám őt nem igazán kedveli, többek között azért, mert nem mesélek róla. Nem tudnám neki elmondani, hogy lassan lefekszem vele, amúgy is azt gondolja, nem komoly. Mikor megtudta, hogy járunk, attól sem volt boldog, ezért nem is MEREK neki beszélni róla. Barátnőimnek sem. Kicsit úgy érzem, hogy amit együtt csinálok a barátommal, az olyan szégyenleni való dolog, és mindenki gáznak tartaná, holott tudom, hogy természetes. Más is van így? Mit csináljak?


2013. júl. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne beszámolni anyunak meg a barátnőknek? Én barátnőim is nyáladzanak hogy xy milyen helyes, stb, én megtartom magamnak. Anyával közöltem hogy van barátom.

Szerintem nem kell mindent elmesélni. Nem azért mert szégyellnivaló, de amit a barátoddal csináltok az rátok tartozik, és kész. Hazudni nem kell senkinek, de nem kell rohanni és elújságolni, milyen jót szexeltetek az este, például :DDD

2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem erre gondoltam, de akkor meg nem tudom mit mondjak az anyámnak. Most is idejött, hogy én szoktam neki mesélni, és a barátomról nem mesélek. Mégis mit kellene mondanom? Elvből nem szerette. Mert én tanulós vagyok, tovább szeretnék tanulni, ő meg nem, és fúú ez milyen rossz... :(
2013. júl. 2. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd rákérdez, hogy "mi van a barátoddal?" ha érdekli :D
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így érzem teljesen, csak nekem nincs barátom, de nem tudom, nem szeretek beszélni az érzéseimről senkinek, olyan cikinek tartom :( ha mégis elmondom valakinek hogy tetszik valaki stb, vagy ha "lelkizek", akkor utána szégyenlem magam. nem tudom, ez miért van. szintén 17L
2013. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem beszélek az érzéseimről szinte senkinek. Engem ez nem zavar, így érzem jól magam.

16/L

2013. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!