Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Nektek szólna a...

Szülők! Nektek szólna a kérdésem. Mit mondanátok ha a lányotok?

Figyelt kérdés

Ha a 16 éves lányotok leülne veletek beszélni, hogy szeretne szexuális kapcsolatot a barátjával? (egy éve vagyunk együtt)

Tudom hogy most fogjátok páran írni azt hogy semmi köze hozzá, de én nagyon félek tőle hogy teherbe esek. Annyian írják hogy elszakadt az óvszer..és én ezt abszolút nem szeretném. A barátom sem tapasztalt ilyen téren.

A lényeg az lenne anyával hogy fogamzásgátlót akarnék szedni, mellette meg óvszer is. Az úgy lenne nekem tuti biztonságos.

Csak félek anya mit mondana...és fontos nekem hogy tudja mert megbízok benne.

Szerintetek? Ti mit mondanátok?



2013. júl. 6. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Én örülnék, ha a lányom engem keresne meg, ez azt jelentené, hogy valamit jól csináltam. Beszélgetnék vele, és elvinném dokihoz.
2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Anyaként azt mondom, hogy ennek csak örülni lehetne, ha a gyerekem ennyire öszinte.

De gyógyszert csak úgy nem lehet iratni, elötte több vizsgálat szükséges, hogy szedheted-e, de ezt az orvos meg tudja mondani.

Az óvszer meg elég ritka, hogy elszakad, abban az esetben viszont érdemes azonnal a 72 órás tablettát beszedni (szintén orvos írja fel, de az ügyeletre elég bennei érte)

2013. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elég az óvszer. Ha kiszakad, elmentek 72 órás tablettáért. Ha viszont kihagysz egy szem tablettát (elfelejted, hánysz, hasmenésed lesz, antibiotikumot szedsz), és előtte, vagy utána egy héttel kiszakad a gumi, akkor nem mehetsz 72 órás tablettáért.
2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jó de itt neten írták hogy ez lecsúszott az szorított amaz nem elég síkos...aztán most így hogy álljak hozzá?

Meg ha nem vesszük észre hogy elszakadt akkor megint gáz van..(van egy olyan műsor ahol nem vették észre a nők és mégis...)

Már voltam strandos összeszedett akármi miatt nőgyógyásznál anyával, nem egynél. Szóval nekem már megszokott sajnos :( Csak félek hogy izélne, hogy jajj még ilyen fiatalon ne szexeljek stb..

2013. júl. 6. 22:19
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy anyuka mindig korainak fogja tartani, hogy a lánya szexeljen. Még akkor is, ha ő ilyen idősen már rég túl volt rajta. Egyszerűen annyira nehéz felfogni, hogy az a pici baba akit a karjában tartott "nem is olyan rég", már szexuális kapcsolatot szeretne. Te ismered őt, szerinted mit szól majd?
2013. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt neked kell tudnod, milyen beállítottságú édesanyád és milyen a kapcsolat köztetek. Ha itt 5-en azt válaszolják, boldogok, hogy a lányuk ennyire megbízik az anyjában, és 5-en azt írják, kivernék még a gondolatot is a fejedből, attól te még nem fogod tudni, az édesanyád hogyan reagálna.
2013. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, örülnék nagyon, hogy megbeszéli velem a lányom és felelősséggel akar védekezni. Megkeresnénk a megfelelő megoldást együtt.
2013. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A legboldogabb ember lennék a világon, ha a lányom ilyennel elém állna.Ez azt jelentené, hogy bízik bennem, és nem akar hülyeséget csinálni.Ha ez majd bekövetkezik, az a legnagyobb bizonyosság lesz, hogy valamit jól csináltam.Persze erre még várnom kell, mert még csak 2 éves a kicsilány! :)
2013. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát anyukám nem ez a véreb féle..ha értitek :D

De amikor arról volt szó hogy még szűz vagyok(tampon miatt) mondtam hogy akkor majd nem leszek és tudok használni, arra "nevetve" mondta hogy haha csak szeretnéd, majd 20 évesen!

Remélem megérti majd...mert nem egyhetes kapcsolatról van szó, hanem 1 évesről :)

2013. júl. 6. 22:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske, aranyosak vagytok! :)
2013. júl. 6. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!