Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányotok összejönne egy 22 éves férfival?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan elbeszélgetnék mindkettővel,és megígértetném a fiúval,hogy nem nyúl a lányomhoz,15 évesnek korai a szex,22 évesnek meg elvárás nem hinném,hogy őszinte szerelemről van szó, a kislánynak felhívnám a figyelmét arra,hogy ne kövessen el ostobaságot,és ha jól neveltem nem fog szexelni idő előtt,suli időben csak hétvégén találkozhatnának nem tartózkodhatnak lakásban,szobában csupán kettesben,nincs együtt alvás sem
2013. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszek a csodákban, mint az első. Én elvinném a lányomat nőgyógyászhoz (ha a pasizáshoz elég érett, akkor a dokihoz is), és megoldanám a védekezést. Ez a legtöbb, amit manapság tehet egy szülő. Szerintem. De persze nem örülnék...
2013. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy jól megnézném magamnak a fickót, és alaposan elbeszélgetnék vele... Aztán attól függ, milyen embernek ismerem meg...
2013. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
nem arról van szó,hogy csoda vagy nem csoda,magamból kiindulva nem fog a gyerekem szexelni ilyen fiatalon,mellesleg az elbeszélgetésnél kiderül milyen a srác,nagyon jó ember ismerő vagyok egyből tudom ha a másik nem őszinte
2013. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

#1 "suli időben csak hétvégén találkozhatnának nem tartózkodhatnak lakásban,szobában csupán kettesben,nincs együtt alvás sem"


Aha, oké... Akkor majd megoldják MÁSHOL.

Szerintem ne nagyon tiltsd, mert nem mész vele semmire.

Én is elbeszélgetnék mindkettőjukkel először.

2013. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ez nem tiltás előre megbeszélném velük,szerintem logikus teljesen 15 évesről van szó azért
2013. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem azon múlik, hogy maradhatnak-e egyedül a lakásban, hogy szexelnek-e... Ha úgy nevelted és normális a pasi, akkor nem, ha pedig nem, akkor igen...persze ez a korai szex relatív, van olyan ismerősöm aki 13(!) évesen már nem volt szűz, mégis ő a legsikeresebb, legjófejebb, legokosabb ismerősöm és sose voltak se pasi (már férjnél van), se egyéb lelki gondjai, csak egy példa (lehet ez ritka eset, de akkoris..) 26/L
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem kéne tiltani. Vidd el nőgyógyászhoz. Barátnőm 13 évesen vesztette el a szüzességét egy 17 éves fiúval (akivel amúgy még mindig együtt van) úgy, hogy otthon voltak a szülei, csak ügyesen oldották meg :D amúgy rendes meg roh@dt okos csaj, csak türelmetlen ilyen téren
2013. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha szexelni akar, szexelni fog. Ezt nem lehet megakadályozni, akármennyire is akarod....aztán jöhet a bünti, blabla, de szerintem érdemesebb az egészségével törődni mint megtiltani neki dolgokat amiket amúgyis megtenne.
2013. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
én nekem is a barátom 22 éves fiú. és nem néz ki annyinak, hanem csak 17nek néz ki, és anyuék sem ellenzik , hogy együtt legyünk. és már volt szex is.
2013. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!