Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel foglaljam el magam, ha...

Mivel foglaljam el magam, ha egész nyári szünetben nem lesz lehetőségem gépezni?

Figyelt kérdés

Szervizben lesz a gép, így nem tudok majd netezni!

Kicsit függő vagyok, ezért elég tanácstalan lettem. Holnaptól számítva nem lesz lehetőségem gépezni.

Lány vagyok.


2013. júl. 8. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Olvass könyveket, az leköti az időt, hímezz, köss.
2013. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

barátnőzés a való életben,nem csak FB-on.

közös programok,strand,kirándulás,mondjuk nem tudom hány éves vagy....

2013. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olvasás, strand, sport...? Valami régi-új hobbi (pl. kézműveskedés, fényképezés, túrázás, állattartás, tánc)...? Találkozhatsz barátokkal, beiratkozhatsz tanfolyamra vagy szakkörbe vagy táborba.
2013. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legszívesebben dolgoznék, de nincs semmi lehetőség, bárhol próbálkozom.
2013. júl. 8. 14:40
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Talán menj ki a szabadba is........

Gondolom okostelefonod van, internetezz azon.

Egyébként rengeteg más dolgot lehet még csinálni. Most nem arra gondolok, hogy akkor most dvd-z egész nyáron.

Menj el barátnőiddel, szórakozz, ismerkedj, strand!

2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

fűzz gyöngyöt

csomózz karkötőt

makramé

olvasás

járj el futni tornázni

segíts a házimunkában

rakj rendet a szobádban esetleg ki is suvickolhatod

selejtezd le a cuccaidat és a barátnőiddel csereberéld el a nem kell már ruhákat sminket bizsukat

2013. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Találkozz a barátnőiddel,olvass,sportolj,játssz a tesóddal,gondozd a kisállatokat,süss valami finomat,takarítsd ki a szobádat,pihenj.
2013. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

nehogy már ne tud elfoglalni magad gépnékül!


-Olvas

-Tanulj

-Biciklizz

-Barátnőzz

-Strandolj

-Keress állást

2013. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha függő vagy, akkor jót is tesz neked ez a kis szünet.


Olvass, sportolj, találkozz barátokkal, tanulj meg főzni, iratkozz be valami szakkörre, keress egy új hobbit, nézz TV-t (mértékkel), segíts a házimunkában, hallgass zenét.

2013. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyelőtt nyáron 2 hónapig én is gép nélkul maradtam.

Hát én életemben nem takarítottam annyit a szobámban, mint abban az időszakban. :D

Annyi időm volt, hogy az hihetetlen, pedig nem viszem túlzásba, nem vagyok fuggő. Csak alapból sok időm van gépezni.

Eljártam könyvtárba, kivettem egy csomó jó könyvet. Fejlesztheted a nyelvtudásodat is. Ez sosem árt.

Nézz TV-t, strandolj, hívd át a barátnőidet. Biciklizz, sportolj valamit. Napozhatsz, fejts rejtvényt stb.

Segíts otthon a házimunkában stb.

Iratkozz be nyelvtanfolyamra, vagy kresz tanfolyamra (ha elég idős vagy). Mondjuk ezekhez nem árt egy kis pénz.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Mivel nem írtad se a korod se az érdeklődési köröd, így elég nehéz tippeket adni ezzel kapcsolatban.

2013. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!