Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi következménye lehet annak,...

Mi következménye lehet annak, ha begyógyszerezem magam? Átmenetileg megoldást nyújt a problémákra? Lehet valami szövődménye vagy maradandó károsodás a későbbiekben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyógyszer, és milyen mennyiségben. Ha jól választasz, akkor csak egy király kis gyomormosás lesz belőle, ami hidd el, állatira nem jó buli, ha kell lefognak és lekötnek, és csövet dugnak a torkodba, amin literszám töltik beléd a vizet, majd engedik ki és addig ismétlik, amíg tiszta víz nem jön vissza.

Ha rosszabbul választasz, akkor lehet belőle májkárosodás, vesekárosodás, akár transzplantáció szintig.

A legrosszabb választásba pedig belehalsz.


Mit gondolsz, nem kellene inkább megoldást keresni a gondjaidra, ahelyett, hogy tetézed?


29N (eü-s)

2013. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát, én egyszer begyógyszereztem magam, de ne akard végigjárni amit én.

Nem mosták ki a gyomrom, kialudtam.

Viszont pszichiátrián voltam, örjöngő betegekkel együtt és nem akartak hazaengedni, csak egy nagyon hosszas

pszichiáter beszélgetés után, és még utána is vissza kellett járnom hozzá.

2013. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony lehet.Semmilyen problémára nem megoldás!

Mindenre van megoldás hidd el!

2013. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erre nincsen,én is mindig ezt mondtam,hogy mindenre van megoldás,hát tévedtem
2013. júl. 9. 21:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 9. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
neked halt meg az ikertestvered?
2013. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem,de ide is leírnám,hogy részvétem a lánynak és a családjának,nagyon sajnálom ami veled történt és sok kitartást kívánok neked! légy erős!
2013. júl. 9. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Kíváncsi vagyok, mi az, amire a begyógyszerezés megoldás, de más nincs? Komolyan! Azért ennyire nem kell tragikusan felfogni az életet! Amíg lélegzel, van megoldás!
2013. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Írd le, mi bánt, aztán hátha tud valaki segíteni! Néma gyereknek anyja se érti a szavát. :)
2013. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha gondolod leírhatod nekem a problémádat, vagy itt akárkinek, szerrintem.

Te is tudod, hogy a gyógyszer nem megoldás, és persze, jogy lehetnek maradandó károsodásaid. Meghalhatsz, szervi bajaid lehetnek stb. Ne csináld!! Tudom, hogy nehéz időszakon mész keresztül de nem ez a megoldás. Én is egy rossz időszakot élek meg most, de amikor ilyesfajta gondolataim vannak, akkor azokra gondolok akik miatt igenis érdemes élni és, hogy nekik ez hogy esne. Ne add fel, légy erős!

Hány éves vagy?

2013. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!