Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Drogozás után évek múlva...

Drogozás után évek múlva lehet egészséges gyerekem?

Figyelt kérdés
3 évig drogoztam. nem túl keményen, de azért voltak durvább időszakok. Ma már szerencsére tiszta vagyok. Viszont elgondolkodtam... mi van akkor, ha maradandó károsodásom van, és nem születhet később egészséges babám? tudom, hogy ezen nem most kéne agyalnom, de mégis foglalkoztat a kérdés. szidásokat nem kérek, csak normális válaszokat. köszönöm!

2012. nov. 12. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad, miket szedtél, de szerintem, lehet még egészséges gyereked, csak tényleg el kell telnie pár évnek. Törekedj az egészséges életmódra, és ha majd terhes leszel, vagy ha tervezed, beszéld meg ezt az orvosoddal, lehet, jobban kivizsgál, vagy másfajta vitamint kell majd szedni, nem tudom. de ha már leálltál, nem kell széhyellned, túl vagy rajta, kész. De mostmár vigyázz magadra jobban, és készülj egészséges maradni akkor is, ha jóval később akarsz gyereket! HIsz nagyobb hátrányból indulsz egészségileg
2012. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

hát.... fű, speed, mefedron és származékai ill. extasy.

2012. nov. 12. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

szintetikus drogok soha nem ürülnek ki a szervezetből :(

persze ettől lehet egészséges gyereked, de sajnos az esély csökkentve van :(

nekünk egy nagyon kedves ismerősünk drogozott fiatal korában, most 2 autista gyereke van. persze az se biztos, hogy ettől de ő magát okolja :(

2012. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :(
2012. nov. 12. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom a választ, de szerintem keress egy jó nőgyógyászt és őszintén beszéld meg vele.
2012. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha aktuális lesz, mindenképpen!
2012. nov. 12. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha kiürült a szervezetedből, mire teherbe esel, akkor nem hinném, hogy bármi problémát okozhat. Azért is kizártnak tartom, mert pl nincs olyan gyógyszer, aminek a szedése után évekkel sem szabad teherbe esni. Az egy dolog, hogy bizonyos szintetikus drogok még évekkel később is kimutathatók pl a gerincfolyadékból, de a vérkeringésben már tuti nincsenek benne, így a babának nem árthat.

De tényleg beszéld meg egy hozzáértővel, hogy megnyugodj. Én nem egy "sima" nőgyógyászhoz fordulnék ezzel, hanem elmennék egy genetikai tanácsadásra.

2012. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ne mondjatok már ekkora marhaságokat szegény kérdezőnek...

A speed és az eki 48, azaz negyvennyolc óra alatt kiürül a szervezetből.

Sajnos én is drogoztam és ezeket az információkat szakembertől (addiktológus) tudom. Az árt a babának, amit terhesség alatt csinálsz. Ha évek óta tiszta vagy és a terhesség alatt és a szoptatáskor sem fogsz drogozni, akkor makk egészséges lesz a babád. És feltételezem, hogy nem fogsz.

2012. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Katucika0912 ***** válasza:
62%

Szia ! Az én babám egészséges , csináltam sok mindent , sőt ..szívtam füvet mikor kb 2-3 hetes terhes lehettem , még nem tudtam , hogy terhes vagyok ! A kislányom 5 hónapos makk egészséges! Nem azt mondom hogy nem lehet baja , mert nem vagyok orvos , csak az én esetem meséltem el !


Ha tiszta vagy , nyugodt lelkiismerettel vághatsz bele , ez az én személyes véleményem , minden ember csinált az életébe dolgokat , a többségnek megjön az esze , gondolom Te is ezen emberek közé tartozol :)


minden jót !

2012. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet egézséges kisbabád! Az egyik barátnőm nagyon nagyon hosszú ideje drogozott, napi szinten fűvezett,hetente speed,cocain meg még egy két dolog nem tervezte a babád de becsúszott és amikor megtudta akkor hagyott mindent abba.szóval még sajnos a terhesége első heteiben is fogyasztott kápszert.most 4 hónapos a kislánya eszméletlen szép erős makk egézséges kisbaba.( hozzáteszem elmondta a dokinak és nagyon kivizsgálták) de igen lehetséges! de mindenképp vizsgáltasd majd ki a babát a terhesség alatt!!
2012. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!