Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen esetben...

Kamaszok, milyen esetben szoktatok flegmán, bunkón beszélgetni valakivel, aki beszélni akar veletek?

Figyelt kérdés

Mert velem elég sokan úgy beszélgetnek, és nem mondják meg miért, azért kérdezem.

Szóval hogy flegma, rövid válaszokat adnak mindig, mindenféle érzelmek nélkül.


2013. júl. 10. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Évek óta senkivel nem beszéltem flegmán, egész egyszerűen azért, mert akivel nem jövök ki, annak a társaságát kerülöm, és nem veszekszem vele csak azért is. Ha olyasvalaki beszél velem, akit valamiért nagyon nem kedvelek, akkor nyilván nem fogom napsugaras nagymosollyal fogadni, de ha ő normálisan beszélt hozzám, akkor én mi a francért szóljak vissza flegmán...?
2013. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kedvem az illetőhöz mert idegesitő..nincs beszédtémája is mindig egy dologról beszél, előzőleg bunkón viselkedett...

15l

2013. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Azért beszélnek veled így, mert nem akarnak veled beszélgetni, és arra számítanak, hogy veszed a lapot magadtól is.
2013. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon kivételes alkalmakkor vagyok flegma. Ilyen pl. ha nagyon nem bírom valakinek a társaságát, de valamilyen okból nem tudom ezt elmondani neki (a társaság bírja, stb.) De az ilyen személyek gyorsan kibuknak közölünk. Velem is rengetegen flegmák, főleg a lányok. Ha személyesen beszélek flegmákkal, egyszerűen elmegyek, mindenféle köszönés nélkül. Ha ezt telefonon csinálják, leteszem. Chaten próbálom vinni a beszélgetést egy darabig, aztán szintén rövidre zárom a beszélgetést. Ilyenkor meg szoktam kapni, hogy mekkora bunkó paraszt vagyok, hogy nem írok, vagy hogy mertem rátenni a telefont, ne adj isten azt, hogy nagyon rosszul esett, hogy csak úgy otthagytam. Általában ők keresnek miután ezt eljátszom velük, ha meg nem, semmit se veszítettem... :)
2013. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha előzőleg megbántott, ostoba, idegesítő a hozzáállása/beszédtémája.

16/L

2013. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki idegesít.

Ha látja, hogy rossz kedvem van, és elkezd valamiel untatni, ami egyáltalán nem érdekel.

Ha valaki azt magyarázza, hogy milyen bunkó paraszt vagyok, közben meg folyton rajtam lóg.

És ha nincs kedvem beszélgetni. :)

15/L

2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányok, ez esetben nem lenne egyszerűbb ezt mondani: "Nincs kedvem beszélgetni"? Én fiúként mindig ezt csinálom, és még sose sértődtek meg rám...
2013. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kameko-san ***** válasza:
Ha rossz kedvem van, vagy csak egyedül akarok lenni, akkor annyit mondok, hogy "most nincs kedvem beszélgetni". De vannak akik ilyenkor is kérdezgetnek, hogy mi a baj, miért nem, meg hasonlók, na innentől szoktam flegma és rideg lenni. Máskor nem, bunkó meg csak azzal vagyok, aki velem is az.
2013. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát én igazából flegma vagyok, de egy kicsit viccesen, ha flegmák velem még jobban az vagyok velük, vagy pedig valami problémájuk van és akkor váltok és érdeklődök mindig tudom h mikor van baja a barátaimnak, és 1-2 észreveszi rajtam is , de nekem a flegmaság az olyan hogy 'kedvesen vagyok flegma' tudom hülyén hangzik , de rám nem tudnának haragudni ez vagyok én , bárhol bárkinek beszólok és kiállok a barátaimért. és vitatkozok értük..és fáradt is lehet az illető, inkább olyankor kérdezd meg hogy mi a baj.. ha azt írja hogy : semmi...., akk sztem van baja bár ez emberfüggő, de ha (...) van a mondatban ott valami nem oké én is ilyen vagyok meg a barátaim is.
2013. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!