Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen az rendben van,...

14 évesen az rendben van, hogy ha bármi jobban bánt vagy valami nagyobb bajom van azonnal a zenehallgatásba menekülök?

Figyelt kérdés

Többnyire Punnany Massifot, vagy elektronikus zenét hallgatok...:) Igazából nagyon szeretem a zenét, valahonnan mindig szól, ha tehetem, csak ilyenkor fülhallgató be, és senki ne szóljon hozzám...:)

Egyébként a bajom van részeknél pl. apumra gondolok, gyakran érzem úgy, hogy megbántott stb. de neki nemnagyon tűnik fel, nem ismer ahhoz eléggé. 11 éve elváltak anyummal, anyum persze egyből észre veszi.

Rajtam kívül van még más is ilyen?:)

14/L



2013. júl. 11. 02:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Ha szomorú vagyok, képes vagyok fél éjszaka ugyanazt a számot végighallgatni akár 20x is, bőgök rajta, megnyugszom, és reggelre helyreáll a világ rendje.
2013. júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy rendben van. Feszkólevezetés. Menj ki sétálni estefelé és közben hallgass zenét. Természetesen rockot. :P

16/L

2013. júl. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. júl. 11. 07:17
 4/23 anonim ***** válasza:
Persze, én is ezt csinálom :)
2013. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam :) Már 30+ vagyok, de kb 13-25 éves koromig ez ment, persze metal zene! Most is ha kiakaszt a főnököm, felrakom a fülest hogy ne szóljon hozzám... Szóval rendben van :)
2013. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
ez teljesen normális :) én is ugyan így vagyok vele és köztudott, hogy a zene az megnyugtat :) ne parázz ezen.. halgass nyugodtan zenét, hosz azzal még akár a szókincsedet is bővítheted és a memóriádat is fejleszted hisze a ritmus miatt hamar megtanulod a szöveget :)
2013. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én is ígyvagyok vele.>o<

mondjuk én nem rockot szoktam hallgatni hanem Nighcore-s számokat,ami nagyon pörgős.:DD

pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=ntmPSwwruO0 :)

2013. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ha így csinálsz, én is úgy szoktam.:) Inkább a dobhártyámat üsse ki a ritmus, minthogy én vágjak valamit a földhöz.:D Ugyanez ha szomorú vagyok.:) 15/L
2013. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) a zene az én világom :)) Ha valami bajom van pár rock zene után semmi gond :))
2013. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hidd el jobb mintha az alkoholba vagy fűbe menekülnél..
2013. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!