Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, kinek lehet...

Lombikosok, kinek lehet nagyobb sikere, ha a nonek, vagy ha ferfinek van problemaja? Januarban kezdunk a lombiknak,31 eves vagyok es a ferjemnel vannak gondok. Talan lehet, hogy elony, ha en rendben vagyok, viszont a ferjem nem?

Figyelt kérdés
Van valamilyen statisztika ezzel kapcsolatban, hogy osszejon-e igy esetleg elsore?
2010. aug. 31. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják valamivel könnyebben jön össze, vagy hamarabb, ha a nő rendben van. De sajna ez nem törvényszerű. Nálunk is hasonló a helyzet. Túl vagyunk az első beültetésen, most voltunk augusztusban és sajnos nem sikerült.
2010. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom. Mi mar tobb mint 3 eve probalkozunk mindennel, de a vege lombik lesz. Most vegezzuk a vizsgalatokat es januarra kaptunk idopontot. Meg eleg sok idom van, de egyfolytaban ezen agyalok. Nem tudom mi var rank, de meg akarjuk probalni.

Ne add fel te sem. Meglatod ossze fog jonni nektek is a baba:)))

2010. aug. 31. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is a férjemmel voltak gondok. Velem minden rendben volt. Nekünk a 3. beültetés sikerült!

Sok sikert!


18 hetes kismami

2010. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!