Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az egyik lány a suliban azt...

Az egyik lány a suliban azt mondta rám, hogy gáz vagyok, amiért az apukámmal megyek a Sziget fesztiválra. Szerintetek is gáz? én nem tartom annak. Lehet hogy velem van a baj

Figyelt kérdés
16 éves vagyok

2013. júl. 11. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan irigységből mondta, mert egyáltalán nem gáz. Rendes apudtól, hogy ő is elmegy veled. Ne szégyelld egy pillanatig sem, érezd jól magad. A hülyékkel meg ne foglalkozz.
2013. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki a saját apjából indul ki. Lehet, hogy az övé ciki lenne. Én imádom az enyém :) szerintem egyáltalán nem ciki.
2013. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%
Szia. Szerintem egyáltalán nem gáz ha valakit az apukája elkísér valahová. Örülj neki hogy legalább a te szüleid nem olyanok mint egyes szülők hogy le se szarják a gyereküket és nem érdekli hogy mi van vele..
2013. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki, sőt én imádom az ilyen jó fej apukákat, akik ilyen fiatalos lendülettel élnek. Szerintem örülj neki, hogy ilyen jó fej apukád van, és menj el vele a Szigetre, az irigykedő csajokkal meg ne foglalkozz. Én is irigykedem rád, bárcsak nekem is ilyen lett volna az apukám velem, de ő még a majálisra sem jött el velem. Szóval légy büszke, húzd ki magad és örülj, hogy vele mehetsz a Szigetre!

Jó bulizást!

2013. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem ciki. Nekem mondjuk az lenne, mert késői gyerek vagyok, apa pedig már korban előrehaladott, de ha a te apud fiatalos, akkor mért ne mehetnél vele?:) Egyáltalán nem gáz, és nincs veled baj, a csaj valószínű csak azért mondta mert őt nem engedik el.
2013. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz! :)
2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem engedik a csajt, ezért csinálja! Ne foglalkozz vele, örülj, hogy jó fej az apukád és érezzétek jól magatokat!
2013. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
én örülnék ha apámmal fesztiválozhatnék :DD jófej apám van szval szeretem
2013. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi apuval megyünk majd koncertre és egyáltalán nem tartom cikinek,vagy gáznak. Sőt már pár haverom is megkérdezte,hogy 'na faterod jön' meg,hogy remélik,hogy jön. Imádom :D Örülj,hogy ekkora jófej apud van én nagyon büszke vagyok rá,hogy ilyen az apukám. Pár barátom apukája olyan mogorva szokott lenni és rendesen rossz érzéssel tölt el náluk lenni,szóval tényleg örülj,hogy ilyen az apud!!:))
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja én 17 éves vagyok:) lány
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!