Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Huszonéves lány vagyok, idén...

Huszonéves lány vagyok, idén mennék ki egy éjszakára a Sziget Fesztiválra. Mennyibe kerülnek ott az italok? Gondolok itt pl. ásványvíz, üdítő, sör, stb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Rohadt drága, ajánlom a 10perc lévő Auchant. (amugy sör 500, ásványvíz min. 200, de a vízműveknél van ingyen csapvíz, az is finom. üdítő is min 350 fél liter, durva árak vannak.
2010. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az Auchanba vásárolok, hosszú távon nem vagyok kisegítve, ugyanis ha jól tudom, a Fesztivál területére nem lehet bevinni ételt-italt...
2010. aug. 9. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van már programfüzetem, úgyhogy leírok pár árat:

csapolt dreher 0,5 500 FT

dobozos dreher 640 FT

Jagermeister 4 cl 750 FT

Burn energiaital 0,25 l 650 FT

fél literes üdítők 360 FT

fél literes ásványvíz 260 FT


kb. ilyen árakra számíthatsz, elég durva, nem magyar pénztárcához mérik. És igen, szemétség, semmit nem vihetsz be, az Auchan megsúgom, hogy pl. a Nagyszínpadtól odáig jó fél óra séta, semmi értelme, ráadásul kevés a behűtött ital. Inkább ott szoktak bemelegíteni Sziget előtt, hogy bent ne kelljen már annyit piálni.

Jó szórakozást.

2010. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ. :) Egyébként a Fesztivál közben el lehet hagyni Fesztivál területét? Tegyük fel elmegyek, veszek enni-inni, utána visszaengednek, ha rajtam van a karszalag?
2010. aug. 9. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden belépéskor van ellenőrzés. Mert bárki vihetne be nemcsak piát, hanem kábszert vagy fegyvert is, így szerintem mindig megnézik a táskádat.
2010. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni persze, de kinek van kedve napi 4-5-ször kimenni?
2010. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 9. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

persze, lehet ki-be mászkálni, csak ha egy jó buliba vagy, nincs kedved kilométereket gyalogolni, hogy spórolj pár száz forintot, nagyon le lehet fáradni 1 nap alatt, óriási a sziget, be sem járod a felét sem

amúgy sokan próbálkoznak becsempészni piát és sikerrel, mindenkit nem néznek át, nekem egy ismerősöm vodka narancsozott, és a fél literes vodkákat a gatyájába rejtve vitte be állandóan, soha nem vették észre, bent meg már csak üdítőre költött. Ha lebuksz, akkor sincs semmi balhé, elveszik a piádat és ha mész haza, akkor kifele elviheted. Úgyhogy ezért is sokan próbálkoznak mert nincs nagy tétje.

2010. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sok, de két doboz sört bevittem, a többit bent vettem meg. Több, mint a semmi. :)
2010. aug. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!