Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy ilyenkor...

Normális, hogy ilyenkor nyáron utálok aludni?

Figyelt kérdés

Alig bírok elaludni, 2-3 órát forgolódok, a rohadt szúnyogok is rátesznek egy lapáttal... Tegnap este is a világórát nézegettem a telefonomon, és irigykedtem, hogy tőlünk keletre, pl. Indiában már reggel van... :D Utálok aludni menni, és alig várom, hogy reggel legyen. Sajnos sokszor mélyen alszom, és nem tudok olyan korán felkelni, max. 10 órakor.

Ti is így vagytok vele?

17L


2013. júl. 11. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez esetben aludj napközben. Amúgy a szúnyogháló filléres dolog, csak jól kell feltenni.
2013. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebookozz hajnalig :) Én például 12 előtt nagyon nehezen alszom el és amikor már hajnali 2-kor megy le a barátom én is elfáradok és könnyebben alszom el.
2013. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Egész éjjel fent vagyok, aztán reggel beájulok, majd 1 körül ismét felkelek. Így megy már lassan 4 hete. Amíg volt suli, legalább kifáradtam rendesen, és 1kor muszáj volt aludni menni, hogy 5kor kelhessek...
2013. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus, mintha magamat hallanám :D Olvasgass fórumokat, vagy nézegess viccoldalakat, azoktól én hamar elálmosodom, főleg a bash.hu-tól. Akkora baromságok vannak ott, hogy hamar lefárasztanak. Vagy a trollfesz.cc is jó ilyen célra, nálam általában bevállik, de egy próbát neked is megér szerintem.

Szúnyogok ellen meg szerezz szúnyoghálót, vagy ha ez nem lehetséges akkor lefekvés előtt mindig menj körbe a szobában alaposan 2-3 szor légycsapóval, a szúnyogokat úgyse nehéz eltalálni.

2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajnali 3-4 előtt nemigazán aludtam még el a szünetben, és délután 1 előtt nem is keltem még fel :D


18/f

2013. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

énis mint ha magamat látnám/olvasnám:D

barátnőm úgy szokott elaludni könnyen, hogy bekapcsolja a discovery-t, vagy keres valamit ahol valami monoton vagy unalmas megy, a gépet pedig kikapcsolja, és inkább akkor már elálmosodik és beszunyál:D

részemről, semmi nem segít, csak a zene, arra alszom el mindig, és érdekes, mert lassúra nem megy, csak pörgősre:) előtte pedig olvasok, az is könnyen álmosít:)

2013. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!