Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Nektek mennyire...

Fiatalok! Nektek mennyire fontos az, hogy hány lájkot kap a képetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
74%
Ők most épp a szerelem- szex kategóriában vannak. :-)
2013. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem igazán. A legtöbb lájk amúgyis csak azért jön rá, hogy cserébe 'visszalájkollam' az illetőt... 18/L
2013. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
77%
Nekem semennyire. Inkább az a fontos nekem, hogy a szakmai képességeimet minél többen elismerjék a Linkedinen. Itt a minél több endorsed jelölést több tízezer forintban is lehet mérni egy állásinterjú vagy munka közbeni béralkujakor!
2013. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fontos.Semmi nem múlik azon hány lájkot kap az ember.Örülök hogyha valaki lájkolja a képemet de nem rakok ki olyanokat hogy : "likeold ha szeretsz" és hasonlók...

16/L

2013. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos, bár kétségkívül jól esik, ha valaki lájkolja.
2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Most sem vagyok öreg,de régebben sem érdekelt. 17-18 évesen jól esett,hogy 70 vagy 90 likeot kapott egy-egy képem,most 21 éves anyaként már tojok rá,az sem izgat,ha nem likeolja senki :) viszont sok ismerősöm van,akik csak a likeokat várják,óránként változtatják a profilképüket és hasonlók...
2013. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem fontos. :) Általában olyan képeket teszek fel, amin a barátaimmal vagyok, és ott azt tartom szem előtt, hogy mennyire szeretem azt a személyt, akivel közös fotót csináltunk, úgyhogy az emlék, nem lájkvadászati eszköz. :) Ha magamról rakok ki profilképet, akkor azért dob egy kicsit az önbizalmamon, ha sokan kedvelik, vagy írják, hogy jó kép. (hozzáteszem, hogy nem provokálom a figyelmet semmivel, illetve félévente ha cserélek profilképet :D )
2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nem tartom fontosnak,de azért jól esik mikor lájkolják :)
2013. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem létkérdés, de nagyon jól esik, ha sokan lájkolják. És általában olyan emberek, akiket szeretek, kedvelek. De az mégnagyobb öröm, ha olyan lájkolja, akit amúgy nem ismerek közelebbről, csak látásból, vagy egy-kétszeri beszélgetésből, mert az azt mutatja, hogy neki tényleg tetszik a kép, és nem csak jópofizásból lájkolt.

Amúgy kicsit önbizalomnövelő is.. :)

16L

2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

Kicsit. :)

Azért tud zavarni, ha nincs meg legalább 70-80 lájk a képemen (sőt, nagyon is zavar), de biztos, hogy emiatt nem lesz kicsi az önbizalmam, és pláne nem leszek öngyilkos. :)

2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!