Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezeltétek/kezelitek...

Hogyan kezeltétek/kezelitek ha kiderül, hogy a kamasz fiatok rossz társaságba keveredett és esetleg drogozik/füvezik? Milyen jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A fűnek semmi jele sincs. Egyik haverom 13 éves kora óta füvezik (most 18) és nem vették neki észre, azt sem tudják, hogy cigizik, pedig füvet is meg a cigit is ott szívja a kertjükben. Az sem látszik, ha szívott, max érezni rajta és többet röhög. Ennyi. AMúgy meg sokkal jobb, mintha inna, szerinted Hollandiában miért legális? Ez nem veszélyes drog, az alkoholnál sokkal biztonságosabb és nem halhatsz meg tőle.
2013. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt odáig értem,hogy a füves cigit szívja!De mi van ha droghoz nyúl vagy ne add isten terjeszti vagy szállítja!Valamiből mostanában pénze van,én csak aggódom a gyerekemért!
2013. júl. 22. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele. Az is számít, hogy hány éves, de mondd meg neki, hogy nem lenne jó, ha a saját hibájából tanulna. Inkább máséból. Vagy ha mindenképp drogozni szeretne, akkor csak füvezzen. Ha nem hallgat rád akár tedd ki pár napra a házból. Pénztárcádat tartsd mindig magadnál, kilophatja belőle a pénzt. Honnan tudod amúgy, hogy van pénze? Haverom például úgy szokta venni, hogy a barátaival közösen veszik, mindenki ad bele egy kis pénzt és ő pl abból a pénzből költ fűre, amit arra kap, hogy suliban kajáljon (2000 egy hétre) a suliban meg mindig kap kaját valakitől. Engem is kínálnak fűvel a haverjaim, pedig nem adok bele pénzt. Hány éves a fiad?
2013. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16,5 éves a fiam.Van pénze,cipő,ruhákat vett magának!

Beszélgettem vele szépen is,csúnyán is,de mindhiába!

2013. júl. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!