Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legtöbb tini sátánimádó...

A legtöbb tini sátánimádó lett, és veszélyt jelent a békés társadalomra! Szülőknek kötelező! Hogyan lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A legtöbbször használ ilyen rövidítéseket, hogy; LOL, ROFL, LMAO, SMH, SOS stb. Na most! Ezek a rövidítések mind-mind rejtett jelszavak, tisztelgések a Sátán előtt! Hogy miért is? Nézzük csak meg őket közelebbről!

LOL=Lucifer Our Lord (Mi Urunk Lucifer)

ROFL=Rise Our Father Lucifer (Kelj fel, Atyánk, Luficer)

SMH=Satan My Husband (Sátán A Férjem)

SOS=Satan Our Saviour (Sátán A Megmentőnk)


Vajon eddig tudták a Tisztelt Szülők, hogy a tini gyerekük sátánista tisztelgésekkel üzen titkosírás gyanánt beszélgetőpartnereinek chatelés, stb. közben? Talán ha én ezt most nem írom le, sok szülő még mindig vakon elhalad amellett a tény mellett, hogy gyermeke át szándékozik adni lelkét a Sátánnak. Vajon hogy lehetne beléjük nevelni, hogy rossz, amit csinálnak?



2013. júl. 20. 02:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Egy kis segítség a szlengben kevésbé jártasaknak:

-LOL: Laughing Out Loud, League of Legends

-ROFL: Rolling On Floor Laughing.

-LMAO: Laughing My Ass Off

(megsugom a teljesifejezés ROFLMAO)

-SMH: Shaking My Head, vagy egy zenekar

-SOS: Egy régi morzejel.


Én is találkoztam ezekkel a vicces újragondolásokkal, de ugyan már senki se használja így ezeket. Ellenben jó poén a kérdés kitalálóitól. De sajnos a kivitelezés gyenge.

2013. júl. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Mit szívsz? Nekem is kell.
2013. júl. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Ezen a kérdésen marha jót röhögtem. :D De most tényleg, mit szívsz? Én is használok ezek közül pár kifejezést, de abban az értelemben, amit egyes írt. Az SOS-n röhögtem a legnagyobbat :D. A Titanicról biztos a Satan Our Saviour üzeneteket küldtek, hogy megmentsék őket. S.O.S. = Saves Our Soul (Mentsétek meg lelkeinket), ez egy morzejel.

Honnan vetted ezt a marhaságot? Ne olvasgass összeesküvés elméletes oldalkat, mert csak meghülyülsz tőle.

U.i.: Feldobtad a napomat. :D Béke.

2013. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező..

ezek NEM sátánista dolgok.. az egy dolog h azt is jelenthet TALÁN, amit írtál, de könyörgöm.. szerinted egy beszélgetés közepére random betűznek vmi hasonló kifejezést??? NEM. esetleg kifejezik, hogy mennyire viccesnek találnak valamit.. (LOL (laughing out loud) vagy egy játékról beszélgetnek (League of Legends).. ennyi erővel találj már ki légy szíves a WoW-ra (World of Warcraft) meg a CoD-re (Call of Duty) vmit.. oké?? :D

meg amúgy is.. ha sátánista a gyerek, akkor legyen sátánista.. semmi baj nincs vele.. legalábbis addig, amíg nem ilyen elvetemült idegbeteg.. mert a sátánisták békés emberek.. NEM gyilkolásznak stb.. csak 1-2.. de azoknak amúgy is csúszik a kuplunkja...

a sátánistáknak ez a vallásuk.. most akkor én meg kezdjem el fikázni a keresztényeket, mert ateista vagyok?? :D ugyan kérlek.. :)

amúgy köszi, ezen a kérdésen nagyon jót nevettem és nagyon feldobtad vele a napomat :D

2013. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

# 1

Csak az SOS-t nem tudod?:D (Save Our Souls)

2013. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Mondd, te hülye vagy?
2013. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom :'DDDD
2013. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

A többiek jól mondják, a másik meg hogy fogjuk már fel, hogy a sátánizmus nem egyenlő az ördögimádattal, az csak egyfajta ateizmus. Olvasgassatok : [link]

[link]

2013. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is akarok ilyet szívni.
2013. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
100%
te beteg vagy :D
2013. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!