Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tanuljak most nyáron?

Szerintetek tanuljak most nyáron?

Figyelt kérdés

S ha igen, inkább az eddig tanultakat nézzem át, vagy előre tanuljak, ami lesz majd jövőre? Könyvek nagyjából megvannak, mert a nővérem is ebben a suliban végzett, és sok könyv nem változott.

Jövőre 11.-es leszek, a jegyek már számítanak továbbtanulásnál... És idén nyáron még nem igazán csináltam semmi hasznosat, azért gondoltam, tanulhatnék kicsit, legalább tanév közben könnyebb lesz. De csak érettségi tárgyakra gondoltam, töri, irodalom, matek, angol. Angolra pedig különösen rá kéne edzeni, mert jövőre szeretnék belőle érettségizni előrehozottan. Választott tantárgyam, a föci már megvan. :)

17L


2013. júl. 22. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és ilyenek szinten vagyok: matek: 3-as tudás, magyar: 4-es tudás, töri: 4es tudás, angol: stabil 5-ös tudás.

Szeretnék mindenből ötöst.

2013. júl. 22. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,és az elkövetkezőket nézd át.
2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz be valami jó kis angol könyvet, vagy valamiféle munkafüzetet a könyvesboltban, csak úgy tal

álomra, és használd azt. Olvass angolul, vagy töltögess teszteket. Tanulsz, de még sincs olyan tankönyv szaga :)

Törit, meg az irodalmat olvasgasd a jövő évi könyveket, csak úgy szabadon....

2013. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


kellemes angol tanulást, több ismerősöm ennek és hasonló oldalaknak köszönheti a nyelvvizsgáját

2013. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!