Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak reál tárgyakat...

Hogy tanuljak reál tárgyakat nyáron? Tippeket írnátok nekem?

Figyelt kérdés

Szóval a reál tárgyak nem annyira az erősségeim.

És,arra gondoltam hogy megpróbálhatnék nyáron (ha máskor nem,akkor augusztusban) kicsit..erősíteni.


Matekból a 3-sal is meg elékszek,mert nekem az is nehéz.

Matekból amúgy augusztusban megyek különórákra.


Kémiából 3 voltam,azt esetleg felhozhatom 4-re?Gondoltam arra is hogy évközben is járok néha tanárhoz.(Eddig sose jártam.De az általánosba se tudtam valami jól)

Csak hogy ha akarok picit javítani rajta suli előtt..akkor hogy.


Fizikából 4 voltam.

Azt általánosban jól tudtam (tanultam nem keveset,de legalább volt eredménye)

Mivel ebből volt a legjobb jegyem,gondoltam erre szánnám a legjobban rá magam.

Ha 4 voltam most,5 lehetek jövőre?


Bocsi a sok dumáért.

Most leszek 10-es.


Online oldalakat is linkelhettek,vagy könyveket ,vagy valamit.


Olyan online oldalt esetleg nem tudtok,ahol számítási feladatokat csinálhatok és tudom is ott ellenőrizni?



2013. jún. 27. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet hülyének fogtok nézni hogy " tanulni nyáron?:O" ,de hát ez jutott eszembe.


Köszi előre aki válaszol.

2013. jún. 27. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Áttanulmányozod a könyveket, minden nap mindegyikre szánsz egy órát. Amit nem értesz, azt valakivel el kell magyaráztatnod; egy osztálytárssal, vagy akárkivel, aki érti. Ha mindent sikerül megértened, akkor akár mindenből javíthatsz egy jegyet, bár biztosra ne vedd.

Matekból érdemesebb a régebbi anyagot is átvenni, és előretekintve a trigonometriát is érdemes lenne megérteni.

2013. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 27. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a reál tantárgyakra erősíteni?

A matek oké, mert az fontos. Érettségi tantárgy.

De a többi úgysem kell neked, akkor miért tanulod? Az emberek mostanában többet foglalkoznak azzal, ami nem megy nekik. És ez nem jó!

Mivel nem említetted a földrajzot, ezért abból gondolom ötös vagy, na akkor meg is van, hogy melyik természettudományi tantárgyból viszed a jegyet.

2013. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elmélet mellé gyakorlást is ajánlok.

Miért baj, ha reál tárgyakból akar valaki egy jegyet javítani?

2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Sokkal jobb ha végigbugdácsolja a 11-12 évet, nemde?

2013. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ajánlom a korábbi anyagok átnézését, és előre tanulni a szögfüggvényeket, amivel sokkal könnyebb lesz a fizika és a matek is.
2013. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2013. jún. 27. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Nekem nem úgy tűnik, hogy nagyon rossz lenne a helyzet.

Mivel humán beállítottságú, hiába mondod neki, hogy gyakoroljon, nem így fogja megközelíteni a dolgot.

Ezekhez a tantárgyakhoz nem magolni kell, hanem megérteni.


Nem baj, ha javítani akar, csak mérlegelni kell, hogy megéri-e... Ha nem ezekkel megy továbbtanulni a kutya nem fogja nézni, hogy milyen jegyei voltak ezekből. Én személy szerint teljesen feleslegesnek tartom, hogy ezekre rágyúrjon, ha csak a bizonyítványát akarja szépíteni.


Azt az időt az érettségi tantárgyakra "befektetni" sokkal kifizetődőbb.

2013. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!