Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 13...

Szülők! Ti engednétek a 13 éves lányotoknak hogy? (minél több válasz jöhet )

Figyelt kérdés
Hogy tangàt hordjon? (válászaitokat indokoljátok is meg)
2013. júl. 27. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Már elnézést,de mi a jó büdös tehénf..znak hordana egy 13 éves tangát??? Mivel nem él nemi életet(reméljük),nem is látja senki így tök fölösleges. Amúgy meg kényelmetlenebb mint egy normális bugyi,szóval nem is értem...Plusz egészségtelen. A helyedben megkérdezném minek akarja hordani és elmagyaráznám,hogy mekkora marhaságot talált ki,mert tangát max az hord,aki rendszeres nemi életet él.
2013. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
25%
Persze , én ius azt hordok.
2013. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%

16 vagyok, én is tangát hordok és még sem élek nemi életet. Nem azért hordok azt,mert,hogy arra várok,hogy "na mikor kapják már le rólam a gatyát?!" hanem,mert nekem kényelmesebb meg ha cicanadrágot/leggingset veszek fel akkor zavarna,hogy látszik a bugyim formája.


Nem tudom mióta használok tangát (amúgy nem minden nap,van mikor inkább franciát vagy rendeset veszek fel) ,de azt tudom,hogy nem kértem engedélyt,szimplán azt használtam. Anyum nyílván tudta,mert ha ő mosott akkor látta,hogy milyet mos ki,de nem tiltotta meg.

Azthiszem 14-15 évesen kezdtem hordani. De attól herótom van mikor a 11-2-3 éves kiscsajszik kiteszik a tanga pántját a gatya felé,hogy mindenki lássa,hogy az van rajtuk...

2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
igen,és nem a nemi élettől függ ,hogy tangát hord valaki....pl: én 15 éves korom ota hordom de majdnem 18 voltam amikor lefeküdtem a barátommal
2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Kb. 13 éves koromtól hordok tangát, főként nyáron szűk és világos színű ruhákhoz. Huszonéves koromban kezdtem nemi életet élni. Én csak azt nem értem miért tiltanád meg neki? És ellenőriznéd milyen bugyit hord? Azért ez abszurd...
2013. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 13 éves :)
2013. júl. 27. 17:02
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukámtól kaptam 12 évesen az első tangámat. abban az időben még volt síma bugyim is. mikor melyikhez volt kedvem, azt vettem fel. Szerintem ennyi idősen már az a ciki ha telibugyi átlátszik a nadrágján. Persze nem kell villantani a pántot azt én sem szeretem. és egyébként 17 évesen veszítettem el a szüzességem, és valahogy egyáltalán nem befolyásolta hogy tangát hordok e vagy nem. :)
2013. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy attól nem függ, hogy ki mikor veszti el, de rohadt egészségtelen, úgyhogy a saját lányomat próbálnám lebeszélni róla. Cicagatyát meg szerintem nem vesz fel úgy az ember, hogy látszódjon a bugyija, mert ízléstelen, és máris nem kell amiatt aggódni, hogy látszik e a bugyi vonala.

Szóval a saját lányomnak én nem vennék, ha meg venne magának, akkor megnézheti magát, amikor valami jóféle nőgyógyászati fertőzést összeszed, mert ő annyira trendi akar lenni. És ne jöjjön senki azzal, hogy de ő rendesen mosakszik, és attól függ, mert nem.

2013. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretné, miért ne? Én nem hordok, mert nem látom értelmét. Nagyonm félek a fertőzésektől is és a barátomat nem zavarja, hogy sima vagy franciabugyit hordok. Pedig őt aztán jogosan zavarhatná, mert imádja a fenekemet, de nem akarok semmi fertőzést. Nem fog attól senki sem nemi életet élni, hogy tangát hord.
2013. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem, napi szinten semmiképp. Csak olyan esetben, ha a ruhája indokolná.

Nekem abban az időszakban amikor tangát hordtam elég sokszor összeszedtem valami fertőzést, holott rendszeresen tisztálkodtam. Amint visszatértem a franciabugyira egyből megszűnt minden.

Persze van akinek nincs vele gondja, ugyanúgy ahogy van akinek a tamponhasználattal nincs baja van aki meg érzékenyebb, hát nekem meg a tanga okozott problémákat.

2013. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!