Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 13...

Szülők! Ti engednétek a 13 éves lányotoknak hogy? (minél több válasz jöhet )

Figyelt kérdés
Hogy tangàt hordjon? (válászaitokat indokoljátok is meg)
2013. júl. 27. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Felesleges problémákat okozhat. Mivel senki nem látja, mutogatni remélem nem akarja, addig amíg nem akar tetszeni benne valakinek, addig nem örülnék, ha tangát hordana. Akkor is, ha már kapcsolatban van, csak alkalmanként engedném, és erre bíztatnám a jövőben is. Fertőzésforrás, és akár belátják mások, akár nem, nem természetes dolog, hogy dörzsölődik.
2013. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Válasz : nem, nem engedném.

Indok : Nagyon sok fajta fertőzést elkaphat, és a tinik nem mindig merik bevallani a szüleiknek, hogy problémák vannak "oda lent", és a kezeletlen fertőzések akár meddőséghez is vezethetnek, amit ugyebár jobb lenne elkerülni, nehogy ezen múljon a lányod jövője. (azért akkora fertőzéseket talán nem kaphat el, de jobb félni, mint megijedni)

Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg, hiszen mint minden nő/lány , gondolom ő is csinosnak és magabiztosnak szeretné magát mutatni, és kössetek kompromisszumot. Például, hogy kaphat egy pár " nem dedósoknak való" csinos kis bugyit, ami bármilyen lehet, csak tanga nem.

Vagy ha nagyon ragaszkodik a tangához, akkor vegyél neki, de csak egy két darabot, mert nem is biztos,hogy kényelmes lesz számára, hiszen ahogy látjuk másokon (reklámtáblán vagy bárhol) ott csudijónak tűnhet, de lehet, hogy ő nem gondolja, hogy valójában milyen kényelmetlen tud lenni. Most pedig bocsánat, hogy ezt mondom, de ha ezek után is, még mindig ennyire ragaszkodik hozzá, akkor hagyd, hogy a saját kárán tanulja meg.


Remélem sikerül megegyeznetek valamiben, és sok sikert és kitartást kívánok :)

2013. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válászokat :)
2013. júl. 27. 21:13
 14/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem, minek?
2013. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Engedném,de elmagyaráznám neki,hogy lehet,hogy fájhat majd tőle sokan a hasa..stb.Én is jártam úgy,nem volt kellemes.Szerintem a tanga egészségtelen,13 évesnek meg totál felesleges..a lányod szerintem az önbizalmát akarná növelni ezzel.Bár,ha reális akarok lenni,akkor inkább engedd,hogy hadd hibázzon,majd belátja,hogy a normális bugyi tényleg normálisabb,egészségesebb,tisztább.
2013. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is kb 13 évesen kezdtem el tangát hordani és kb ezzel egy időben alakult ki egy olyen brutál ferőzésem,amit kerek 5 évembe került leküzdeni,pedig ekkor még nemi életet sem éltem.Most 23 vagyok,de egy darab tangám sincs és a hideg is kiráz,ha csak rágondolok,hogy ismét azt hordjak.

Persze ez az én példám és nem azt jelenti,hogy mindenki így jár,aki tangát kezd hordani,de én a saját negatív tapasztalatom alapján nem engedném a lányomnak,hogy tangát hordjon!

2013. júl. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ez felnőtt nőknek is egészségtelen, hiszen könnyen átviheti a bélben lévő baktériumokat a hüvelybe, amik ott fertőzéseket okozhatnak.
2013. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as dettó:D

Szerintem is hordhatsz, ha a ruhád indokolja, vagy kényelmesebb (ilyenkor nyáron szerintem az), de mivel többen mondják, hogy nem egészséges, azért ne minden nap, és főleg ne pakold ki, hogy az van rajtad, mert nem fog jól mutatni.

2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egészségtelen?

Hát furcsa, az én tangám fenék része nem szokott hozzáérni a nemi szervemhez. De ha hozzá is érne, akkor mi lenne? Minden nagy wc-zés után törlőkendővel megtörlöm vagy lefürdök. Ez az alap higiénia. Ennek betartásával semmilyen fertőzés nem lehet a tanga miatt!!

2013. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19: Egyéni érzékenység. Én amikor tangát hordtam a reggeli kakkantás után zuhany, tanga, este vagy zuhany vagy popsimosás (anélkül képtelen voltam lefeküdni).... épp akkor kapcsolatom sem volt egy ideig, tehát nem a barátom fertőzgetett...

Van aki évekig problémamentesen hordja, nekem meg állandóan folyásom volt. Amint áttértem a franciabugyira, egyből megoldódott.


Aki érzékenyebb, az hiába mosakszik, tartja magát tisztán. Olyan ez mint a kontaktlencse, 15 éve napi szinten hordom, véletlenül aludtam is már benne, soha semmi bajom nem volt... más meg pár óra múlva megőrül és levakarná a szeméről..

2013. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!