Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom mit tegyek a fiammal?

Nem tudom mit tegyek a fiammal?

Figyelt kérdés
A borzasztó ízléstelen szar rapeket hallgat és szereti a hip hop szubkulturát brakel stb és nem hallgat rám és ez biztos h nem egy kamaszkori fellángolás mert nagyon szereti ezt a közeget mit tegyek vele h észhez térjen?
2013. júl. 29. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat a szülőket akik beleszóltak a gyerekük zenei ízlésébe. Az ,hogy neked nem tetszik az attól még nem lesz szar se ízléstelen. Lehet neki meg a te unalmas zenéd nem tetszik!
2013. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan tanul, nem vagdossa magát, nem keveredik balhéba, nem hajnalban jár haza részegen, akkor nem tök mindegy mit hallgat????

Én sem vagyok oda mindenért amit az enyémek hallgatnak, amit nehezen viselek, azt megkérem, hogy fülhallgatóval hallgassák, én sem erőltetem rájuk az én zenémet.

2013. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszed van valami befolyásod a zenei ízlésébe? Én is szeretem a rappet, főleg az ilyeneket: http://www.youtube.com/watch?v=1xKIaGCUNlM olvasd csak a szöveget ilyet Te a büdös életben nem fogsz tudni írni még csak hasonlót sem :) Amúgy is, ha tud vele azonosulni, akkor miért ne hallgassa?
2013. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Honnan veszed a jogot, hogy kritizád a zenét? Majd akkor szóld le, ha kritikus leszel, vagy az adott műfajban világsikerű zenész..

A gyerek ízlésébe NINCS beleszólásod. Miért gondoltad, hogy van? Lehet, hogy az, amit te hallgatsz szerinte elviselhetetlen.. Nem? De! Meg van rá az esély.

Addig örülj, amíg nem drogozik/iszik/cigizik és tudja, hogy mi akar lenni, és ahhoz megfelel a tanulmányi eredménye.

2013. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen szülő vagy te hogy a saját gyereked izlésébe beleszólj?Amúgy sincs jogod hozzá.és ugyan mi bajod van akkor hogyha a gyereked rappet hallgat.NINCS BELESZÓLÁSOD.Tudod mi lesz a belőle 10 év múlva ha nem engeded hogy kiélje a kamaszkorát?Egy drogos mert csak akkor tudja majd kiélni ezt az időszakot.Szóval inkább először gondolkozz el hogy mit akarsz csinálni.Nem tudod rá erőltetni a te zenéidet.
2013. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!