Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is túl sok helyre...

Szerintetek is túl sok helyre jártam az utóbbi időben, és a anyum jogosan van kiakadva?

Figyelt kérdés

Amióta megkezdődött a vakáció egész nap itthon ülök. Néha esténként kiülünk üdítőzni barátnőkkel/barátokkal. Péntekenként meg elmegyünk bulizni,de ez sem rendszeresen.Volt hogy egymás után 2 hétvégén is voltam,de olyankor a 3.-at kihagytam,hogy ne legyen itthon gond. Emellett egyszer voltam strandon. Ma kéreztem ismét strandra,erre anyum kiakadt,hogy nem gondolom,hogy kezd ez egy kicsit sok lenni? Pedig a barátaim,ismerősök ennél jóval több helyre eljártak/nak...


16/L



2013. júl. 29. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
az "a" betü a kérdésbe véletlenül csúszott be,bocsi :)
2013. júl. 29. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy ez mennyibe kerül neki. Mert strandbelépő, kaja, ez meg az, és pillanatok alatt ugrik pár ezer.

Ha esetleg most is kértél pénzt a strandolásra, akkor lehet, hogy ezen bukott ki.

2013. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kértem pénzt.
2013. júl. 29. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, én kb minden nap megyek valahova 14/L
2013. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De csak anyum csinál így..apum soha.
2013. júl. 29. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam a szüleimnekl am mondani, hogy látnak ők eleget itthon, miért ne élvezzem ki a nyéri szünetemet? Utána úgyis tanulás stb
2013. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdítőzni hát na ne viccelődjünk és főleg ne üdítőzzünk nem egészséges na m1 igyatok rendesen a lényeg az, hogy a 90 es években is ami már nem tegnap volt buliztak a fiatalok meg ittak meg kimaradtak meg midnen mégis felnőttek a bulizást se msot találtákki szóval nem jogosan van kiakadva.
2013. júl. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, ha amit leírtál igaz, akkor anyukádnak nincs túl sok joga kiakadni. Lehet, hogy szeretné, ha együtt töltenétek egy kis időt. pl: főzzetek együtt, nézzetek filmet a családdal, vagy 2en, mennyetek el fagyizni, és esetleg be is segíthetsz a házimunkában. Valamint hozd le a barátaidat, hogy anyukád nyugodt legyen, jó ha tudja, kikkel mész el.
2013. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!