Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok van akinek...

Kamaszok, fiatalok van akinek lúdtalpbetétet kell vagy kellene hordania? Szeretitek, utáljátok, . , milyen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem van lúdtalpbetétem. Kellene is hordanom. Csak most nyár van, és nem futkosok mindig cipőbe. De egyébként meg vagyok vele, nem is érzem mikor benne van a cipőbe, megszokta a lábam, sőt, már az furcsa, ha nincs benne a cipőbe a betét. Csak azt utálom, hogy nem vehetek meg mindenféle cipőt. Csak olyat, amibe belefér a betét, és kényelmes úgy.
2013. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellene, de mindig másféle cipő van rajtam, főleg ilyenkor nyáron. Valahol megvan, de nem használom, utálom.
2013. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem halántboltozat süllyedésem van. Nike vagy ilyesmi sportcipőmbe illetve csizmába szilikon sarok betétet szokta rakni. De pl. dorkó-ba nem rakok. Se tesire se edzésre mert ha futok elcsúszik.


De nem zavar észre se veszem ha van de azt se ha nincs. Imádom!Nem sokat segít de akkor is. :) nem tudom miért. harmadikos korom óta hordom.

2013. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kellene, de nem hordom. ha jót veszel, akkor általában fel sem tűnik hogy ott van.
2013. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem nincs, de tesómnak van. Semmi baja nincs vele, a legnagyobb "gond" eddig az volt,hogy elfelejtette átrakni az éppen viselt cipőbe.
2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a két cipőm közül az egyikben van, engem egyátalán nem zavar, sőt, ha a másik cipőm van rajtam, hiányzik :)


16/L

2013. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha szandálra, papucsra váltotok vagy épp mezítláb mászkáltok pl. nyáron nem hiányzik a betét, nem fáj a lúdtalpatok?
2013. aug. 1. 09:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, de nekem szinte az lenne furcsa ha nem fájna...
2013. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Maga a bokám meg a lábfejem nem fáj, hanem nekem a térdem kezd el iszonyúan fájni, ha 1 napot gyalogok betét nélkül.

2013. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, mint az első válaszadó.

Nekem nagyon furcsa, ha nincs betét a cipőmben, volt, hogy alig tudtam menni. Az pedig valóban nagyon idegesítő, hogy találok egy tök szép cipőt, ami az én méretem, de egy-két mérettel nagyobb meg nincs, ami muszáj lenne a lúdtalpbetétéhez.

2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!