Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti, hogy mutatjátok ki a...

Ti, hogy mutatjátok ki a szüleiteknek, hogy szeretitek őket? Puszi, ölelés? 16, L

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
háát én sose öleltem meg pusziltam meg őket csak ha több napra mentem valahová. nálunk nem alakult ez így ki, de ennek ellenére tudták hogy szeretem őket.
2013. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb ennyi, meg sokszor mondom nekik, hogy szeretem őket. :)

Mondjuk tudom, hogy tehetnék többet is.

2013. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.Én elég gyakran ölelgetem őket,főleg anyát.

Nagyon jó a kapcsolatom vele,mindent meg tudok vele beszélni.Puszit is kap,minden nap tőlem. :)

De,azt is szoktam neki mondani,hogy mennyire szeretem őt!

2013. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nálunk is így alakult, hogy nem nagyon ölelgetjük meg puszilgatjuk egymást. Puszi az ünnepekkor, pl születésnap. Ölelés az kb egy kezemen megtudom számolni.
2013. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
nem úgy kell kimutatni a szeretettet , hogy puszilgatom őket meg ölelem, hanem a tettek határozzák meg. hogy én mennyi mindent megteszek a szüleimért. (bevásárolok, összetakarítok, pénzt adok nekik..stb). ölelgetni és puszilkodni bárkivel lehet.
2013. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó ez komoly???

Szerinted a szüleid jobban örülnek ha pénzt adsz nekik, mint ha adnál egypuszit. Az én szüleim sokkal boldogabbak ha puszit kapnak. És én sem fogadnék el pénzt a gyerekemtől. Hidd el egy ölelés, egy puszi vagy mondod, hogy szeretlek az mindennél többet jelent nekik :-)

2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 16. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb vagyok picivel, de ennyi idősen mindig puszit adtam és én azt is mondtam nekik, kb. heti egyszer, hogy "szeretlek", és aztán mentem tovább a dolgomra. Nagyon jó hatással volt rájuk. Sokkal közvetlenebb lett a viszonyunk ezáltal. Pl. kimentem a szobámból a konyhába, ott volt apu, odamentem, megöleltem, adtam egy puszit, azt mondtam, szeretlek, fogtam, amiért mentem és visszamentem a szobámba. Ok nélkül is ki lehet mutatni, ha szeretünk valamit. Nem akarok szomorú dolgokat előrevetíteni, de addig kell boldoggá tenni, akit szeretünk, ameddig lehet! Ez nem csak a szerelemre igaz, minden más kapcsolatra is. A szeretethez nem kell sem alkalom, sem semmi más. Csak ki kell mutatni, ha van! :)
2013. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minden reggel puszival köszöntöm őket.Régebben, ha sétáltunk mindig megfogtam az egyik szülőm kezét.:)
2013. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Amúgy 16 (lány) vagyok, és fura azért kicsit nekem, hogy másoknál mennyire nem szokás ez. :)

Mi ha találkozunk, mindig megpusziljuk egymást, meg akkor is, ha köszönünk el egymástól. Megölelni egymást meg általában itthon szoktunk, ha hazaérünk/megyünk el itthonról. Azt pedig, hogy szeretem őket, naponta el mondom nekik többször :)

Nekem az lenne a gáz, ha akkor lennék ilyen, ha szükségem lenne valamire, és azt próbálnám így kikuncsorogni. :D

Mások előtt sem szégyellem, szerintem természetes, ha szeretjük egymást.

Persze azért nem szájrapuszizunk egyikükkel sem.

2013. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!