Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, apukák! Minek könyvel...

Anyukák, apukák! Minek könyvelnétek el ezek alapján 13 éves lányatokat?

Figyelt kérdés

Én vagyok ez a lány, nagyon zavarnak ezek a dolgok: összesen volt 3 "kapcsolatom".

Az első sítanfolyamon volt. Tetszettem az egyik fiúnak, ő is nekem. Volt 5-6 puszi, csók nem. A hazaúton már szakított is velem.


A 2.: Tomi, a fiú, és Noémi, a barátnőm unokatestvérek. Az én keresztanyám a nagynéniük. Egyszer egy szülinapi ünnepségen elvonultunk 3man gyerekek egy külön szobába igazság vagy merészségezni. Noémi tudta, hogy nekem tetszik Tomi, ezért azt mondta nekem merészségre, hogy csókolózzunk. Először nem akartam belemenni, végül megcsókot. (én nem tetszettem Neki) Ebből nem lett semilyen kapcsolat, csak egy csók volt.


A 3.: Nem rég, a tanév vége felé megtetszettünk egymásnak az osztálytársammal. "összejöttünk". A harmadik hét járás után elcsattant egy csók. Pár nap után szétmentünk, mert rájöttünk, hogy még nagyon fiatalok vagyunk és igazából ez az egész csak baráti kapcsolat.


Nem vagyok nagyon büszke ezekre a dolgokra, pláne a Tomisra nem... Az elsőről tudnak a szüleim, a másodikról semmit, a harmadikról is tudnak, csak szerintem a csókról nem.

A 2 csók részemről szerelemből történt.

Megbántam mindent. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe Tomi, és, hogy ribizli érzetem ne legyen... Mostmár így visszagondolva felelőtlenség volt, de akkor mindennek örültem, boldog voltam. Mit szólnátok, ha kiderülne mindez lányotokról? Elítélnétek? Mérgesek lennétek?

NAGYON SOKAT FOGOK VÀRNI A KÖV. KAPCSOLATOMRA! A hibákért elnézést, telefonról vagyok, picik a betűk.



2013. aug. 4. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nevetnék a dolgon, fiatalság bolondság, ennyi. Ne bánd ezeket a kapcsolatokat így leszel majd olyan ember amilyen leszel. Ezekből tanul az ember. Annyira ügyelj majd, hogy az első szex olyannal legyen aki megérdemli, akivel már néhány hónapja együtt vagytok, akiben tényleg megbízol, és legyen megtervezve előre, ne csak egy részeg éjszaka eseménye legyen. Amúgy meg ez a pár csók járt neked. Ne bánd őket.
2013. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

1. A kettes nem kapcsolat volt.


2. A kettesen kívül teljesen normális az egész..

2013. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat! De ha a kettes kiderülne abban a családi körben, ahoz mit szólnátok felnőtt fejjel?
2013. aug. 4. 09:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre sem szólnék semmit.

Persze, jómagam is még kamasz vagyok, viszont szerintem ezzel semmi baj nincs. Amíg ilyen idősen nem a pasik ágyában fetrengsz, addig oké. Azzal még 3-4 évet bőven várhatsz!:)

A csókok miatt meg én nem akadnék ki, de ezzel minden szülő másképp van.:)

2013. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!
2013. aug. 4. 12:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Szép a kamaszkor :) Ezeket ilyenkor kell megélni.
2013. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
jézusom XD engem tizenhárom évesen részegen kinyalt a pasim de még én se bántam meg...
2013. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

7. --> Az Te vagy, én nem leszek ilyen, de nincs jogom mások felett ítélkezni...

2013. aug. 4. 14:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyognek es elbeszelgetnek veled, hogy ne aggodj annyit. Boldog lennek, hogy elmondtad, ez azt jelenti, bizol a szuleidben.

Es elmeselnem, en mennyire vartam 13 evesen az rlso csokot. :)

Nincs ezzel semmi baj.

2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megvagyok a szüleimmel, de azért magamtól nem mondanám el. Köszönöm a választ!
2013. aug. 6. 21:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!