Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, apukák! Minek könyvel...

Anyukák, apukák! Minek könyvelnétek el ezek alapján 13 éves lányatokat?

Figyelt kérdés

Én vagyok ez a lány, nagyon zavarnak ezek a dolgok: összesen volt 3 "kapcsolatom".

Az első sítanfolyamon volt. Tetszettem az egyik fiúnak, ő is nekem. Volt 5-6 puszi, csók nem. A hazaúton már szakított is velem.


A 2.: Tomi, a fiú, és Noémi, a barátnőm unokatestvérek. Az én keresztanyám a nagynéniük. Egyszer egy szülinapi ünnepségen elvonultunk 3man gyerekek egy külön szobába igazság vagy merészségezni. Noémi tudta, hogy nekem tetszik Tomi, ezért azt mondta nekem merészségre, hogy csókolózzunk. Először nem akartam belemenni, végül megcsókot. (én nem tetszettem Neki) Ebből nem lett semilyen kapcsolat, csak egy csók volt.


A 3.: Nem rég, a tanév vége felé megtetszettünk egymásnak az osztálytársammal. "összejöttünk". A harmadik hét járás után elcsattant egy csók. Pár nap után szétmentünk, mert rájöttünk, hogy még nagyon fiatalok vagyunk és igazából ez az egész csak baráti kapcsolat.


Nem vagyok nagyon büszke ezekre a dolgokra, pláne a Tomisra nem... Az elsőről tudnak a szüleim, a másodikról semmit, a harmadikról is tudnak, csak szerintem a csókról nem.

A 2 csók részemről szerelemből történt.

Megbántam mindent. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe Tomi, és, hogy ribizli érzetem ne legyen... Mostmár így visszagondolva felelőtlenség volt, de akkor mindennek örültem, boldog voltam. Mit szólnátok, ha kiderülne mindez lányotokról? Elítélnétek? Mérgesek lennétek?

NAGYON SOKAT FOGOK VÀRNI A KÖV. KAPCSOLATOMRA! A hibákért elnézést, telefonról vagyok, picik a betűk.



2013. aug. 4. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mosolyogtató. Azt hittem azt írod, egyszerre 3 gyerkkel jársz, és min 3-an lefektettek :D Szerintem amit írtál, semmi gond nincs.
2013. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs egyik történettel sem,nyugi! :D
2013. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugyan már!! :)

Fiatal vagy, természetes hogy követsz el hibákat. Úgy csinálsz, mintha fél Magyarországgal lefeküdtél volna..

Ez nem gáz :) És megbántad. Ergo, nem hinném, hogy mégegyszer elköveted ezeket a hibákat. Csak legközelebb legyél picit megfontoltabb, és buliban se veszítsd el a fejed! :)

2013. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi gáz.Csak nagyon gyerek vagy még,én kicsit érettebben álltam hozzá ennyi idősen a dolgokhoz.:)
2013. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess velük a szüleidről őszintén, értékelni fogják, hogy megbízol bennük. Ezek nem olyan felelőtlen dolgok, mint amit sokan művelnek a korosztályodból, az enyémből meg pláne (cigi, pia, drog, szex, stb.), és arra vannak a hibák, hogy tanuljunk belőle, amint látom, neked sikerült. ;) Azért a másodikban elég rendesen benne van a barátnőd keze is, úgyhogy azt a történetet ne úgy mondd el, hogy ujjal mutogatva rákened az egészet, de azért éreztesd, hogy ha ő nincs, csók sem lett volna.
2013. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon éretten viselgetsz,hisz már tudod hogy ez 13 évesen nem a legjobb!Nem ítéllek el.És szerintem az elkövetkező kapcsolatod/kapcsolataidban megfontoltabb leszel
2013. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!