Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 13 éves lány...

Szerintetek egy 13 éves lány kamasznak vagy inkább kislánynak számít?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én már 11 évesen bőven kamaszodtam, 13 évesen már 1 éve menstruáltam, szóval ha a saját példámból indulok ki, én kamasznak mondanám.

14/L

2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fogalomzavar, emberek... Egy négyévest is kislánynak hív az ember, és ha belegondolsz, mégsem vehető egy kalap alá egy tizenhárom évessel. Egyébként is, ez viszonyítás kérdése. Egy harmincéveshez képest kislány, egy ötéveshez képest már "nagy".
2013. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Milyen érdekes, hogy mindenki mennyire kora kamasz volt már 13 évesen. Minden gyerek azt hiszi, hogy ő sokkal felnőttebb a kortársainál, de nincs így, majd idővel belátja ha szerencsés.
2013. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem 13 évesen az ember még mini-tini :D
2013. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A nagy átlag ilyenkor már bőven hordozza a kamaszság sajátos jegyeit, szóval a korosztályról objektíve elmondható, hogy a gyereklétből kivezető utat járja. Ha az egyénre kérdezel rá, már nem merek ilyen biztosan állítani semmit.
2013. aug. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13: Én soha nem mondtam volna rmagarma 11-12-13 évesen, hogy érettemm vagyok. Nekem az oszim, szüleim, kollektívan minden felnött körülöttem azt mondta. Gondolom begyöpösödött felnött vagy, aki nem fogja fel, hogy a gyerekek elöbb érnek. Nem mind, de egy jó páran. Én pl élveztem, hogy 12 évesen 16nak néztek, jót röhögtem rajta. :) Kérem szépen nem az a beképzelt réteg alapján ítélkezni, akik 12évesen azt hiszik, hogy hú de milyen érettek, és mindjárt lehet inni meg szexelni meg bulizni. Köszönöm.
2013. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A magyar értelmező kéziszótár szerint 12 éves az már nem kislány.
2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!