Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 3 éves kislánynak...

Lassan 3 éves kislánynak milyen LEGO készlettel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Linket is tennétek, vagy egész pontos nevet, vagy tipusszámot? köszi

2013. jún. 8. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Duplo. Mindenkép. Mi a micimackó házával kezdtünk. Azért jó ez, mert van benne egy csúszda, nyitható ajtó, ablak, 4 disney figura + az építőelemek.


[link]

2013. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha, köszi, ez biztos tetszene neki...csak azt nem értem, hogy ez majdan kompatibilis a sima LEGO-val is, amik kisebb elemekből állnak?
2013. jún. 8. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

én is a lego duplo-t ajánlom, de legyen hozzá egy vödör sima kockacsomag is, ami pl. házalapanyagnak jó. Külön érdemes venni a nagy zöld alaplapot is, mert ami általában a tematikus csomagokban van, az elég kicsi, a nagy lapra pedig lehet kreatívan építkezni :)


[link]


innen nekünk ezek vannak meg (közel 3 éves kisfiú):

5506 (nagy csomag), 4952 (állatóvoda) ,5509 (kockacsomag), 2304 (zöld építőalap), 4632 (építőlapok), 5683 (piactér), 10501 (állatkerti barátok) és valami útépítéses, amit pont nem látok.

nem érdemes egyből Ariel meg hercegnős stb. tematikus csomagot venni- a kezdő alapkockacsomag szerintem fontosabb.

Időnként akciók vannak több helyen, nem olcsó játékok, érdemes az árakat összehasonlítani. Akciók szoktak lenni: Müller drogéria (akár Joy vagy glamour napokon is -20%), rossmann, auchan, régió játékáruházak


Remélem, tudtam segíteni, jó játékot:

2013. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, pont egy ilyen jellegű válaszra vártam..:-)


Köszi, minden jót nektek! :)

2013. jún. 14. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!